دعای باران؟چگونه می توانیم بارش باران را در سرزمین مان جاری کنیم؟

دعای باران
0
(0)

آیا ما می توانیم بر بارش باران در سرزمین عزیزمان ایران تاثیر داشته باشیم؟! در این کلیپ آموزشی دو راهکار عالی معنوی و انرژیکی را بیان می کنیم که در صورت عمل به آن می توانیم ایرانی پر از نعمت و فراوانی داشته باشیم و خشکسالی و فقر به یاری خدا از سرزمین ما پاک شود. این عالم به شدت نسبت به اندیشه و رفتار ما انسانها حساس است و اگر ما درون خود را اصلاح کنیم، مطمئن باشید که در بیرون شاهد معجزه خواهیم بود.
 
سلام به شما عزیزان، موضوع امروز ما مربوط به بارندگی، خشکسالی و راهکارهای معنوی و انرژیکی میباشد. چندین سال است که بارندگی ها در کشورمان نسبت به سال های قبل کم شده است. در رودخانه زاینده رود جایی که من بارها ویدئوهای رایگانم را در آنجا تولید میکنم، ذخیره آب را در پشت دیواره سد میتوانیم مشاهده کنیم که این آب نشان دهنده میزان بارش، بر کوه های چهارمحال و بختیاری است. ذخیره آب پشت سد کاهش یافته و مسئولین مربوطه با نگرانی این موضوع را مدیریت میکنند و در حقیقت خشکسالی در کشورمان صورت گرفته است.
ما انسانها به شدت بر این عالم تاثیرگذار هستیم و این عالم نیز به شدت حساس میباشد. هر کدام از ما میتوانیم مسئولیتی را در این هستی قبول کنیم و تاثیری بر عالم زندگی خودمان بگذاریم. ما در این فایل میخواهیم یک نگاه معنوی و انرژیکی را مرور کنیم تا بتوانیم ایران سرسبز را ایجاد کنیم. همه ما کشورمان ایران را دوست داریم، پس تجسم کنیم که کشورمان آباد شده و تمام کویرهای خشک آن هم به وسیله آب دریاها به باغ های میوه تبدیل شده است و تمام دنیا از آن لذت میبرند و به ما ایرانی ها افتخار میکنند.
 ما میتوانیم این اتفاق بزرگ را خلق کنیم و مسئولیت این موضوع فقط به عهده دولت و سایرین نیست بلکه ما هم مسئول هستیم پس سعی کنیم نگرش های منفی را کنار بگذاریم زیرا مسئله خشکسالی به من و شما نیز مربوط است. آیا ما با گناهان جمعی و خطاهایمان باعث کاهش بارش بر سرزمینمان نشده ایم؟ گناه، خطا، افکار منفی و تمرکز بر خشکسالی و ناامید شدن از رحمت الهی موجب میشود که بارش بر کشور ما صورت نگیرد.
 شما را به تجسم عالی از کشورمان دعوت میکنم تا ایرانی سرسبز را ایجاد کنیم که همه جوانان آن پر از شور و نشاط و مشغول کار و فعالیت باشند و به نوعی همه چیز عالی است. ما این موارد را در ذهنمان خلق میکنیم و به آنها انرژی میدهیم یعنی دقیقا ما یک انرژی عظیمی به کائنات ارسال میکنیم و کائنات نیز از انرژی ارسالی ما تبعیت میکنند.
شاید بسیاری از افراد به مباحث انرژی اعتقاد نداشته باشند ولی آنها نیز میتوانند بدون تعصب و به خاطر سرزمینشان به این موضوع فکر کنند و اگر حرفهای انرژیکی ما به نظر آنها درست باشد آنها نیز به شیوه ای که بیان میکنم عمل نمایند زیرا در این صورت مطمئنا آبادانی سرزمینمان، بارش باران و فراوانی بیشتر خواهد شد و نتیجه این عوامل را فرزندان و آیندگان ما مشاهده میکنند. ما نسبت به ایران و آباد سازی آن مسئول هستیم به این دلیل که هر کدام از ما انرژی عظیمی داریم و باید به عنوان یک شهروند ایرانی که سرزمینمان را با تمام وجود دوست داریم با کمک یکدیگر برای آبادانی آن اقدامی کنیم.
احادیث و آیات قرآن فرمول هایی را برای بارش باران به ما عرضه کرده اند که اگر بتوانیم به درستی از آنها استفاده کنیم، باران بر سرزمین ما جاری خواهد شد. از امام علی(ع) روایتی است که وقتی ایشان برای درخواست باران به منبر رفتند، از ایشان جز استغفار چیز دیگری شنیده نشد، درباره علت آن پرسیدند فرمودند: آیا سخن خدای تعالی را نشنیده اید که میفرماید از پروردگارتان آمرزش بخواهید که او همواره آمرزنده است. پس از استغفار و طلب بخشش، خداوند بارانی بر شما میفرستد و شما را با اموال و پسران یاری میدهد و برای شما باغ ها و نهرهایی پدید می آورد. سپس امام علی(ع) پرسیدند: کدامین دعا برای شما در دنیا و آخرت بهتر و پربرکتتر از استغفار است.
این کلام امیرالمومنین(ع) دقیقا اشاره مستقیم به آیات قرآن دارد. اولین نکته این روایت این است که بابت گناهان جمعی سرزمینمان، خطاها وکم فروشی ها استغفار پیشه کنیم و حرکتی انجام دهیم. در آیه 52 سوره هود و آیات 10 الی 12 سوره نوح ارتباط بین ذکر استغفار و بارش باران بیان شده است. ما در بخش اعظمی از دوره پاکسازی کوانتومی، روی بحث توبه کار میکنیم و در بخش های مختلف آن برای موفقیت و این که چگونه مشکلات را حل کنیم توضیحاتی را ارائه میکنیم.
اگر باران بر سرزمین ما نمیبارد نشانه ای از گناه جمعی است که نیاز به استغفار دارد. رسول خدا(ص) که همه ما میدانیم ایشان معصوم هستند، میفرمایند من روزی 100 بار استغفار میکنم. خداوند در آیه 19 سوره محمد خطاب به پیامبر میفرماید: وَاسْتَغْفِرْ لِذَنْبِكَ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ، برای گناه خودت و مردان و زنان باایمان استغفار کن. تفسیر من از این آیه استغفار برای گناهان جمعی جامعه است و اگر بخواهیم این آیه را در زندگیمان تعمیم دهیم باید استغفار نماییم تا بارش رحمت الهی بر سرزمین ما جاری شود و این یک حقیقت، منش و تکنیک است.
با توجه به آیه 52 سوره هود وَيَا قَوْمِ اسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَيْهِ يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكُمْ مِدْرَارًا وَيَزِدْكُمْ قُوَّةً إِلَى قُوَّتِكُمْ وَلَا تَتَوَلَّوْا مُجْرِمِينَ و ای قوم من از پروردگارتان طلب آمرزش کنید، سپس به سوی او بازگردید، تا باران را پی در پی بر شما بفرستد؛ و نیرویی بر نیرویتان بیفزاید و گنهکارانه، روی از حق بر نتابید. کلام خداوند راهکار و رمز موفقیت امروز ما است و از این دیدگاه همگی باید به خاطر گناهان جمعی سرزمینمان از خداوند طلب بخشش کنیم و حالت توبه را در خودمان ایجاد نماییم.
 با استغفار کردن گناهان جمعی و عامل های کوانتومی که به نوعی مانع رحمت الهی میشوند را پاکسازی میکنیم. شاید دشمنان ما بتوانند با کمک امواج اکترومغناطیس ابرهای بارشی بر سرزمین ما را از بین ببرند و نگذارند بارندگی صورت بگیرد و به این شکل جنگ آب را با ما شروع کنند ولی اگر چنین چیزی وجود داشته باشد ما میتوانیم با تکنیک استغفار آن را برطرف نماییم چون يَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَيْدِيهِمْ دست خدا بالاتر از هر دستی است.
ما نباید روی مسئله خشکسالی تمرکز کنیم زیرا با انرژی دادن به آن باعث افزایش خشکسالی میشویم. آیه 52 سوره هود، آیات 10 الی 12 سوره نوح و آیه 96 اعراف اشاره به این نکته دارند که اگر اهل شهرها و روستاها ایمان می آوردند و تقوا پیشه میکردند مسلما درهای برکت را از آسمان و زمین بر آنها میگشودیم.
با استغفار کردن نعمت و روزی فراوان میشود و مشکلات و فقر از بین میروند. در دوره پاکسازی کوانتومی تکنیکهای مختلفی از جمله تکنیک تبسم را بیان میکنیم که به معنای توبه و سپاسگزاری است یعنی ذکر استغفرالله و الحمدلله باید جزئی از زندگی ما شود و حقیقتی است که اگر ما این کار را انجام دهیم سرزمین ما آن به بهشتی که منتظرش هستیم تبدیل خواهد شد.
تکنیک انرژیکی دیگر ما مراقبه است. ما در مراقبه جمعی ساعت 11شب که با سوره قدر شروع میشود، روی سطح و هاله انرژی خود کار میکنم و بر خواسته هایمان تمرکز میکنیم. پس همه در این مراقبه جمعی شرکت کنید و روی آبادانی ایران تمرکز نمایید زیرا با تمرکز کردن ارتعاشاتی به هستی ارسال میکنیم و با توجه به این که هریک از ما بر این عالم تاثیرگذار هستیم ، میتوانیم با قدرت انرژیکی وجودمان باران را بر سرزمینمان جاری کنیم.
 مرتاض هایی در تبت و آمازون هستند که دارای قدرت های ویژه ای بوده و به صورت 5 یا 6 نفره فقط بر بارش تمرکز میکنند و با ارسال انرژی در شرایط خشکسالی باعث بارندگی بر سرزمینشان میشوند و این حقیقت است و ما نیز اگر بخواهیم این حقیقت را در کشورمان جاری کنیم باید مسئولیت خشکسالی را بر عهده بگیریم.
با توجه به این که بارندگی ها در چندین سال اخیر در ایران کاهش پیدا کرده ولی نعمت های الهی، فراوان شده اند و به همین خاطر نباید کفران نعمت کنیم. ما میتوانیم با همراهی یکدیگر انرژی جمعی مثبتی را به جهان هستی ارسال کنیم تا ایرانی آباد را خلق نموده و از آن لذت ببریم. اگر نگران تمام شدن منابع آب زیرزمینی هستیم باید بدانیم که مغز، ایده و قدرت تاثیرگذاری انسان بر هستی هرگز پایان نمیپذیرد.
با ایده های ذهنیمان و کمک دولتمردان کشور عزیزمان میتوانیم آب را از دریای شمال و جنوب کشورمان تصفیه کنیم تا با کمترین انرژی و هزینه، بهترین انرژی ها را دریافت کرده و تمام کویرهای خشک سرزمینمان را نیز آبیاری نماییم. اگر دشمن، ما را به نوعی با امواج اکترومغناطیس تحریم کرده، این تحریم نیز مانند سایر تحریم ها باعث قدرت و پیشرفت ما در همه زمینه ها شده است. پس باید استغفار و توبه و سپاسگزاری را آغاز کنیم تا میهنمان ایران آباد شود.
با وجود همه نگرانی ها در شرایط گوناگون، خدای مهربان در زندگی ما حضور دارد و با توکل به او میتوانیم تمام مشکلاتمان را حل کنیم. طبق آیه 3 سوره طلاق که میفرماید: وَ مَنْ یتَوَکلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ هر کس به خدا توکل کند، خدا او را کفایت میکند. پس اگر ما به خدا توکل نماییم و آیات قرآن را بخوانیم و به آنها عمل کنیم، خداوند نیز بهترین راه حل ها را به ما نشان خواهد داد.
 با استغفار، توبه و سپاسگزاری به عنوان یک دیدگاه و نگرش معنوی و همچنین با تمرکز و تجسم خلاق ایرانی بهشت و آباد را خلق کنیم زیرا هر کدام از ما ارسال کننده ارتعاش مثبت بر این عالم هستیم و در این صورت بارش نعمت و فراوانی بر سرزمین ما صورت میگیرد و حال خوب در کشورمان ایجاد میشود. مطالب این فایل را به دیگران انتقال دهید زیرا حقیقت ماجرا خشکسالی سرزمینمان و خوشبختی فرزندانمان است، پس با ارتعاش، دعا، استغفار و سپاسگزاری جمعی؛ برکت، نعمت، باران و روزی بی حساب الهی بر کشور ما و سرزمین دل من و شما جاری خواهد شد. دوستتان دارم شاد وپرانرژی باشید خدانگهدار. 
مشاهده ویدئو های بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه در “دعای باران؟چگونه می توانیم بارش باران را در سرزمین مان جاری کنیم؟

  1. maryam گفت:

    افکار ونوع دیدگاه را تغییرمیدهد

  2. مهین معینی فرد گفت:

    خیلی دوستدارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link