حاله خوب

برای خوشبختی وظیفه ماست که حاله خوب داشته باشیم و برای اینکه احساس خوب را در خود پدیدار نماییم حتما باید کاری انجام دهیم باید همین الان برخیزیم و شادی کنیم و این یکی از بهترین مدل های موفقیت است که همین الان در دسترس من و توست. به محض اینکه شروع به حرکت و جنب و جوش می کنیم احساس خمودگی و افسردگی کنونی ما شروع به تغییرات مثبت به سمت حاله خوب خواهد نمود و وقتی حس ما خوب شد ارتعاشات ما هم عالی میشود…
سلام به شما کاربران عزیز خیلی دوستتان دارم،امروز میخواهیم
در باره یک تکنیک بسیار خوب  در حوزه ارتعاشات مثبت با هم کار کنیم،
قانون ارتعاشات یعنی اینکه شما احساس و ارتعاش خوب و عالی داشته باشی
و وقتی ارتعاشات خوب را به این جهان میفرستی آن هم برای تو ارتعاشات و انرژی های خوب میفرستد.
شاه کلید اصلی قانون جذب حسه خوبه همین الانت هست،اگر حسه الان من و تو خوب نیست یعنی ارتعاشات خوبی نمی فرستیم و قطعا انتظار چیزهای خوب را هم نباید داشته باشیم.ما دائما وظیفه داریم روی حاله خوب و احساس خوب الانمان کار کنیم،از الان به بعد اگر میخواهی شادی و برکت و فراوانی در زندگی تو ایجاد شود باید روی احساساتت کار کنی.
من چه کار کنم احساسم خوب شود؟
میخواهم با یکدیگر چند تا تمرین ساده را انجام دهیم،
الان احتمالا در هر مکانی نشسته ای و به من، محمد افلاکی که میگویم چیزهایی بلدم نگاه میکنی،
همین الان میتوانی خواندن را متوقف کنی
و بلند شوی و مثله من کمی پایین و بالا بپری،حالا حالت بهتر نشد؟
همین تکان خوردن ها کلی احساسات و سطح ارتعاشات مارا عوض کرد…
باور کنید به همین سادگی است و گاهی اوقات احساساته مارا حرکت ها و رفتار های ما تغییر میدهد،
اگر الان روی مبل نشسته ای و بلند شوی سه متر آن طرف تر بشینی احساساته تو عوض میشود،
اگر یه دوش بگیری یا بروی بیرون و بیایی حالت عوض میشود.
به خدا یکی از بزرگترین نعمت های اللهی در زندگی ما بچه ها هستند،
وقتی من با بچه ها بازی میکنم ،من سیراب از انرژی میشوم،
متاسفانه اشکالی که برای ما پیش آمده است این است که رفته ایم و بزرگ شده ایم،بلند شو کمی بخند و شوخ طبع باش و به کودک درونت خوراک بده و او را شاد کن،حتی اگر فرزندی نداریم،من میتوانم با همسرم بازیگوشی کنم،حتی اگر در آپارتمان هستیم میتوانیم آرام تر بدویم و بازیگوشی کنیم،اجازه بده دیگران هم بشنوند،در آپارتمان هایی که بچه وجود دارد یعنی دارد یک اتفاقاته مثبتی پیش می آید،باره ها که با دخترم بازی میکنم،بعضا در همان وسطه بازی یا بعد از آن ایده های بسیار خوبی برای کارم و یا برای روند کارآفرینی من به ذهنم می رسد و یک لحظه بازی را متوقف میکنم و آن ایده را یادداشت میکنم.
یکی از راه هایی که میتواند احساس تو را تغییر دهد،رفتار تو هست،میدانی ورزش برای ثروتمند شدن خوب است؟
چرا که با ورزش کردن احساساته تو بهتر می شود و برای ثروتمند شدن باید احساساته خوبی داشته باشی.
خواهشا در حالته افسردگی لحظه ای خود گیر نکنیم،یادت باشد چاره ای به جز تغییر دادن احساساتمان نداریم و افسردگی میگیریم.
ای گروه مومنان شادی کنید    همچو سرو و سوسن آزادی کنید.
من همیشه میگویم یک مومن کسی است که همیشه شاد است چرا که خدا را همیشه در درون خودش احساس میکند،کجایند پادشاهان دنیا که ببینند چه قدر حاله ما خوب است،اگر خدارا در درون خود حس کردی همه دوست دارند تو را ببیند.
بهترین عبادت امروز من وتو این است که حسمان را خوب کنیم،اگر حسه من خوب شود همسایه ی ما هم حالش خوب می شود،محله ی من هم از حال و ارتعاشات خوب من دقیقا این انرژی را دریافت میکند.
واقعا وظیفه ی من و تو شادی است و کاری به غیر از این نداریم،در این ویدئو خواستم بگویم که شادی کنید و شاد باشید،میتوانید بلند شوید و کمی بدوید یا راه روید یا الکی بخندید،مصنوعی بخندید چرا که دانشمندان میگویند وقتی خنده ی مصنوعی میکنی مغز متوجه این موضوع نمی شود و آن خنده ی مصنوعی را به عنوان خنده ی طبیعی میشناسد و آندورفین ترشح میکند که به داشتن حسه بهتری منجر میشود.
خنده بر هر درد بی درمان دواست                   هرکه میخندد ثناگوی خداست.
پس دوست عزیز من خنده هم یکی از کار هایی هست که میتوانی انجام دهی تا حاله خوبی داشته باشی:
یک تمرین دیگر،یک خودکار بردارید و آن را بین لب هایتان بگذارید و خنده ی مصنوعی کنید،الکی بخندید و می بینید که بعد از آن چه قدر حاله شما بهتر می شود،خودکار را بین لب هایتان بگذارید و لب هایتان را به زور بکشید و حالت خنده به آن ها بدهید.
امیدوارم توانسته باشم حالتان را بهتر کنم،راه اینکه بتوانید آرامش،سلامتی،ثروت،برکت و شادی را در زندگی جذب کنید این است که احساسه الانت را بهتر کنی،برای اینکه احساسه الان را خوب کنی اگر راهکار هایی که گفتم را انجام دهی،ورزش کنی،برقصی،بخندی و… باعث می شود از این حالت ها خارج شوی و با آمدن احساساته خوب،موفق تر و خوشبخت تر میشوی و دلیلی برای افسردگی وجود ندارد.
خیلی دوستتان دارم
شاد و پرانرژی باشید.
خدانگهدار

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئو های بیشتر