چگونه می توان جریان ثروت فراوان را در زندگی جاری کنیم؟!

جریان ثروت فراوان
5/5
فهرست عناوین این مقاله
3.6
(7)
همه ما از روزی بی حساب خداوند شنیده ایم و حتی در زندگی خیلی از مردم سرزمین خود دیده ایم که چگونه خدای مهربان روزی بی حسابش را برای این افراد سرازیر نموده است و این روزی بی حساب در آیات قرآن بارها تکرار شده است و سوال این است که آیا می توان به این روزی بی حساب دست یافت؟ پاسخ این سوال مهم در آخر دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته در بخش پاکسازی فقر و جذب ثروت درطی 14 جلسه حرفه ای به شکلی عالی ارائه میشود
 
سلام به شما عزیزان امروز میخواهم درباره دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته توضیحاتی را خدمت شما عرض کنم. دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته شامل 19 جلسه فایل صوتی کارگاهی می باشد که خود من آنها را برگزار کرده ام و چون مطالب بسیار مفیدی در این کارگاه ها مطرح شده است، آنها را به عنوان فایل های ابتدایی در دوره قرار دادم، 40 جلسه به شکل استدیویی و با فرمت ویدئو و صوت که مجددا توضیحات کاملتری ارائه شده است و 14 فایل انتهایی دوره که مربوط به پاکسازی فقر، جذب فراوانی و ثروت است.
برای این که دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته بسیار غنی باشد در انتهای آن مبحث جذب ثروت را قرار دادم زیرا بسیاری از افراد به دنبال پول و ثروت هستند، پس سعی کردم در انتهای دوره، 14 فایل تخصصی در مورد پاکسازی فقر از زندگی و جذب ثروت و فراوانی تولید کنم. مدت ها روی مطالب این 14 فایل مطالعه شده است و خدا را شکر 14 فایل تکمیل شد و در سامانه آموزشی قرار گرفت.
کلمه ثروتی که در این دوره مورد نظر ما است، فقط به معنی پول نیست بلکه شامل دارایی، فراوانی، روزی، آرامش، سلامتی، شادی و عاقبت به خیری در دنیا و آخرت می باشد. بعضی افراد، پولشان از نوع پولی است که خداوند به واسطه نعمت های زیادی که به آنها داده است، در واقع عذاب جهنم را برای آنها اضافه میکند و به این موضوع در قرآن نیز اشاره شده است که سنت استدراج نامیده میشود. سنت استدراج به معنای مجازات خداوند از طریق افزایش نعمت می باشد که در صورت غفلت از خدا، تمام نعمت های خود را در آخرت از دست میدهند و مورد عذاب واقع میشوند.
 هدف ما پولی است که هم در این دنیا، از آن لذت ببریم یعنی همه شیرینی های این دنیا را بچشیم و آخرتمان را نیز آباد کنیم، مانند رابعه عدویه که میگفت من نان دنیا را میخورم و کار عقبی را میکنم. ثروتی که در این دوره توضیح داده میشود، ثروت پاک نام دارد یعنی ثروتی که عاری از هر گونه استرس، نگرانی و دغدغه است. ما میتوانیم خداوند، پول، روزی، آرامش، شادی را با هم در کنار هم داشته باشیم و دقیقا احساس کنیم این ثروت وسیله ای برای رسیدن ما به خداوند است و نباید باعث دوری ما از او شود. ما به دنبال این نوع ثروت هستیم تا با استفاده از آن به دیگران خدمت کنیم و مباشر خداوند بر روی زمین باشیم.
خدا را شکر با تلاش فراوان توانستم این فایلها را با بهترین کیفیت و در بالاترین سطح انرژیکی تولید کنم تا بتوانم مطالب را به گونه ای عالی انتقال دهم. 14 فایل انتهایی از لحاظ زمانی هر کدام بالای 1 ساعت هستند. اگر کاربران این 14 فایل را به طور کامل گوش کنند و مطالب آن را بفهمند و در زندگی به آنها عمل نمایند، فقر و سایر مشکلات در زندگی پاکسازی خواهد شد و جذب ثروت و فراوانی میشود. راه حل های این دوره بسیار خاص و معنوی هستند که در هیج جایی نشنیده اید چون از مدل های تلفیقی استفاده شده است و نوع ارائه و نحوه کنار هم قرار گرفتن این فایلها به نوعی شاهکار است که با لطف خدا این کار را به پایان رساندم.
شما میتوانید بارها به این فایل ها گوش کنید تا آنها را به خوبی درک نمایید زیرا مطالب بسیار خاصی هستند که در وجودتان به معرفت تبدیل خواهند شد و فقر و گرفتاری های شما به لطف خدا از بین میروند. دوره های پاکسازی کوانتومی برای بسیاری از افراد موثر بوده است و من از این موضوع بسیار خرسند هستم. اگر میخواهید فقر از زندگیتان خارج شود تضمین من این است که به این 14 فایل عمل نمایید و شک نکنید که فقر برای همیشه از زندگی شما خواهد رفت و ثروت و فراوانی و روزی بی حساب خداوند برای شما جاری میشود.
 دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته شامل 73 جلسه و دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی 40 جلسه است. در دوره پیشرفته تکنیک های بسیار زیادی از جمله تکنیک 4 عمل اصلی، تکنیک مشاهده گر متعالی و سایر تکنیک ها را تشریح میکنیم. این 14 فایل مربوط به جذب ثروت و فراوانی میتوانست به عنوان یک دوره مجزا در اختیار کاربران قرار گیرد و برای آن قیمت بالایی گذاشته شود زیرا این 14 فایل در سطح بالایی نسبت به دوره های مشابه که توسط همکارانم در این حوزه تهیه میشود، قرار دارد و اگر قیمت گذاری این 14 فایل را به عهده همکاران عزیزم قرار میدادم حتما برای آن قیمت میلیونی میگذاشتند در صورتی که ما هیچگونه افزایش قیمتی نداشتیم.
 دوره ما به خاطر بالا بردن کیفیتش افزایش قیمت پیدا کرده است و کسانی که قبلا دوره را دریافت کرده اند با افزودن این 14 فایل هیچگونه هزینه ای پرداخت نکرده اند. به دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته فایلی اضافه نخواهد شد. ان شاء الله از این به بعد دوره فوق پیشرفته را خدمت شما قرار خواهم داد. مباحثی مربوط به ثروت که در دوره فوق پیشرفته ارائه خواهم کرد را در این 14 فایل قرار داده ایم. تولید، فیلم برداری و تدوین هر کدام از این فایلها چند روزی طول کشید. از خدای مهربان سپاسگزارم که این لیاقت و معرفت را به من داد تا این 14 فایل را ارائه کنم. یکی از رسالت های بزرگ من این است که درباره پاکسازی فقر با استفاده از ویدئوهای رایگانم و دوره های تخصصیم در سرزمینم فعالیت کنم.
این 14 فایل اکثرا راه حل های معنوی، تکنیکها و نگرشی های بسیار خاصی هستند. نگرش های بسیار متناقضی در این فایلها گفته میشود که باید آنها را بپذیریم تا بتوانیم به ثروت برسیم. یکی از نگرش ها متناقض این است که اگر ما میخواهیم دنیا را به دست آوریم ، یکی از رمزهایش این است که دنیا را رها کنیم. اگر دنیا را به عنوان سایه در نظر بگیریم، زمانی که به سمت دنیا میرویم هیچ موقع به آن نمیرسیم و ما را به دره های نابودی میکشاند، ولی وقتی به سمت خورشید یعنی به سمت خدا و معنویت برویم، دنیا که همان سایه است به دنبال ما می آید. یعنی اگر ما به سمت خداوند برویم دنیا با ما همراه میشود و این نگاه متناقض است.
در بحث ارتعاشات فایلی در مورد این که چگونه ما ارتعاشاتمان را قوی کنیم وجود دارد که یک مدل خاصی است و در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اقداماتی وجود دارد که باعث افزایش آرامش در درون ما میشوند و در این صورت، ارتعاشات ما نیز عالی خواهد شد. ما دائما نگرانی، استرس و ترس از فقر را به همراه داریم و همین ارتعاش ترس، مانع آرامش میشود. در مورد این که چگونه میتوانیم با وجود این استرس ها، شرایط و مشکلات مالی، آرامش را در درونمان افزایش دهیم تا ارتعاشاتمان عالی شود و روزیمان افزایش یابد، مطالبی را در این 14 فایل بیان میکنیم.
ما خواهان روزی بی حساب هستیم یعنی میخواهیم با کمترین تلاش و فعالیت، بیشترین روزی را داشته باشیم و اینها مدل هایی است که توانستم از آیات الهی برداشت کنم و این کلام الهی است که میفرماید هر کسی را که بخواهم به او روزی بی حساب میدهم. در این فایلها به شما خواهیم گفت که چه کاری انجام دهید تا از آن روزی بی حساب الهی بهره مند شوید. در این 14 فایل تمام عوامل بازدارنده جذب فراوانی و روزی بی حساب را بررسی میکنیم. بسیاری از این مطالب، کارهای عملی سختی هستند سخت به این جهت که به خود شکنی و پاکسازی منیت احتیاج دارند یعنی کارهایی که باید روی نفسمان انجام دهیم تا بتوانیم ثروث را جذب کنیم.
 به خاطر این که کل راه حل های این دوره معنوی هستند اگر کسی به خدای مهربان اعتقاد نداشته باشد این روش های ما به هیچ عنوان فایده ای برای او ندارد، اما کسی که به خدا، دنیا و آخرت معتقد باشد این 14 فایل به او کمک میکند تا روزیش در دنیا و آخرت افزایش یابد. یکی از پیش نیازهای جذب ثروت، افزایش ظرفیت درونی است.زیرا گاهی به خاطر اینکه دارای ظرفیت درونی کافی نیستیم، ثروتی به ما داده نمیشود، در صورتی که اگر این ظرفیت را افزایش دهیم، فراوانی و روزی خداوند را بیشتر میتوانیم دریافت کنیم.
درباره تعریف ظرفیت درونی و راه های افزایش آن و همچنین کارهایی که باید انجام دهیم تا ظرفیت وجودیمان را برای دریافت ثروت آماده کنیم و علت نداشتن ظرفیت در این 14 فایل صحبت میکنیم. مباحث دیگر فایلهای پایانی دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته در مورد جبر و اختیار و چگونگی استفاده از جبر و اختیار برای جذب ثروت و پاسخ به این سوالاتی از قبیل این که آیا ما با اختیار ثروتمند میشویم یا جبر الهی خواسته که ما فقیر بمانیم، است. همچنین در مورد پیدا کردن رسالتمان در این جهان و اینکه شغل مناسبی پیدا کنیم که بتواند ثروت ما را افزایش دهد نیز توضیحاتی را بیان کرده ایم.
یکی از قوی ترین فایل های این دوره در مورد عادت های ثروت ساز است که اگر آن را به درستی انجام دهیم پول به سمت ما می آید. در انتهای این 14 فایل راجع به اینکه چگونه از مصائب و مشکلاتمان گنج استخراج کنیم و چگونه بلا را به نعمت تبدیل کنیم که این کار یک هنر می باشد هنری که به آن کیمیاگری میگویم، مطالبی گفته میشود.
بعد از طی کردن دوره های مقدماتی و پیشرفته شما به نگرش، تکنیک و معرفت های بسیار عالی دست پیدا خواهید کرد که اگر به درستی آنها را انجام دهید، فقر از زندگی ما خارج میشود و به ثروت، برکت و روزی فراوان خواهیم رسید. با پایان 14 جلسه آخر دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته، به خدمات آموزشی و نوع ارائه دوره که تحت سامانه آموزشی هوشمندی است بر حسب فراخور زمان دائما مباحث جدیدی اضافه خواهد شد.
طبق سامانه آموزشی، دائما این آموزش ها به شما یادآوری میشود تا آنها را اجرا کنید و فراموشتان نشود. در واقع پس از اتمام دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی و پیشرفته ما سعی خواهیم کرد خدمات جدیدی به سامانه آموزشی اضافه کنیم تا بتوانید از این آموزشها به بهترین شکل استفاده نمایید. اگر مشاهده کردید که این آموزشها به هر دلیلی فایده ای برای شما ندارند، امکان گارانتی برگشت پول وجود دارد. دوره ما دوره بی نظیری است اما در کنار آن با اطمینان کامل گارانتی برگشت پول به مدت 6 ماه را قرار دادیم تا با خیال راحت بتوانید این دوره را تهیه کنید زیرا دوست نداریم کسی از مجموعه آموزشی ما ناراضی باشد.
روی دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته سرمایه گزاری نمایید و برای فقر و به جریان انداختن ثروت و فراوانی در سرزمینمان اقدام کنید و یکی از اقدام های بسیار عالی، همین راه حل های 14 فایل انتهایی دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته و کل دوره پاکسازی کوانتومی می باشد. من از خدای مهربان خواستم تا به من محتوا و معرفت بدهد تا بتوانم در ویدئوهای رایگانم در مورد پاکسازی فقر کار کنم تا کسانی که توان خرید دوره ما را ندارند هم بتوانند زندگی سرشار از آرامش و ثروت را تجربه کنند.
آرزوی قلبی همه ما این است که کشورمان آباد شود و بتوانیم بهترین صادرات را به دنیا داشته باشیم. دانش علمی ما یک گنج بی نهایتی است که دشمنان ما نیز از این موضوع اطلاع دارند و میخواهند مانع پیشرفت و آبادانی کشور ما شوند. به لطف خداوند یک روز حسرت سرزمین آباد ما را خواهند خورد. خداوند دریچه های رحمت بر سرزمین ما گسترانده است و هر مشکلی هم که پیش بیایید آن را به لطف خداوند حل خواهیم کرد. برای جذب فراوانی و ثروت سرزمینمان دعا میکنیم. دوستتان دارم شاد و پرانرژی باشید خدانگهدار.

مشاهده ویدئو های بیشتر

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 7

1 دیدگاه در “چگونه می توان جریان ثروت فراوان را در زندگی جاری کنیم؟!

  1. خیلی خیلی عالی هست امیدوارم من هم بتون به لطف خدا ی مهربون به این ثروت وفراوانی دست پیدا کنم انشالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پشتیبانی آنلاین