آیا می توان با کسب اعتبار تقلبی به ثروتهای فراوان رسید؟

ثروتهای فراوان با کسب اعتبار تقلبی چگونه ممکن است؟
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
میزان اعتبار در هر کسب و کاری لازم و ضروری است و مشتریان ما با توجه به میزان اعتبار ما از ما خرید می کنند و اگر من یک کسب و کار نو پا باشم و بخواهم فروش خوبی داشته باشم شاید وسوسه شوم که در ابتدا اعتبار تقلبی برای خودم ایجاد کنم تا مشتریان از من خرید کنند ولی زهی خیال باطل ؛ زیرا من نمی توانم در دنیای انرژیکی با تقلب یک انرژی مثبت ایجاد کنم و جالتر اینکه انسانها انرژی خوب وبد را ناخودآگاه می فهمند
 
سلام به شما خوبان امروز میخواهم راجع به یک مطلب بسیار مهم که در حوزه کاری خودم، بسیار با آن برخورد کرده ام صحبت کنم و آن را به همه مدل زندگی ها تعمیم دهم و اینکه آیا ما در زندگیمان این موضوع را رعایت میکنیم؟ شما احتمالا با کانال آپارات، سایت و پیج اینستاگرام ما آشنا هستید، ما اعضایی را با تبلیغات جذب میکنیم و تعداد اعضای سایت یا اعضای دنبال کننده کانال را افزایش میدهیم تا سایر افراد هم بتوانند ویدئو های ما را مشاهده کنند و با آموزش های ما، بیشتر آشنا شوند و در صورت نیاز آموزش های تخصصی ما را نیز دریافت کنند.
در بحث تبلیغ عنوانی به نام ممبر فیک یعنی عضو غیر واقعی وجود دارد که در واقع شماره های مجازی هستند که میتوانند چندین هزار عضو را به شبکه های اجتماعی اضافه کنند. این اعضای تقلبی تعداد اعضای کانال را به راحتی با پرداخت هزینه ای افزایش میدهند. در بیشتر مواقع برنامه تلگرام این اعضای تقلبی را تشخیص میدهد و بعد از مدتی آنها را از کانال حذف میکند و از تعداد اعضای کانال کاسته میشود.
علت این موضوع را از کسانی که تولید کننده و سرویس دهنده این خدمات بودند جویا شدم، آنها گفتند این خدمات برای کسانی که تازه در شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت کرده اند و نیاز به اعتبار دارند، کمک میکند تا بر تعداد اعضای کانالشان افزوده شود که در این صورت، افراد با توجه به تعداد اعضای کانال جذب آنها میشوند و به محصولات آنها اعتماد میکنند. متاسفانه بسیاری از کاربران ما، که خودشان هم در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند، این اشتباه و خطا را انجام میدهند.
این کار که ما اعضای غیرواقعی به شبکه های اجتماعی جذب کنیم و اعتماد افرادی را به این شکل جلب نماییم و باعث شویم افرادی در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندند، همانند فردی است که شیر میفروشد و در شیر، آب اضافه میکند، داستان زندگی ما هم به این صورت است. در برخی شبکه های اجتماعی اعضای تقلبی میفروشند تا به تعداد اعضا اضافه شود و با خدمات پیشرفته، اعضای غیر واقعی میتوانند پست ها را لایک و از آنها بازدید کنند که این کار یک نمایش و ظاهر سازی برای کسب اعتبار ساختگی است.
افراد با دیدن تعداد اعضای تقلبی به کانال ها اعتماد و از محصولات آنها خرید میکنند ولی اگر ما بخواهیم به این شکل اعتبار کسب کنیم دقیقا آب در شیر یا در آن محصولی که میفروشیم اضافه کرده ایم و این کار دقیقا غش در معامله است، یعنی با انجام یک خطا اعتماد مردم را جلب نموده و مرتکب بزرگترین گناه شده ایم.
خدا را شکر میکنم که فعالیتم را با پرداخت هزینه تبلیغات در کانال های مرتبط شروع کرده ام تا اعضای واقعی را به شبکه های اجتماعی خودم جذب نمایم. گاهی اوقات در مدل های تبلیغاتی اینترنتی اعضا را به اجبار به شبکه های اجتماعی دعوت میکنند. بعضی اعضا از این که بدون خواست خودشان وارد کانال شده اند ناراحت میشوند و کانال را ترک میکنند. اغلب افرادی که ممکن است به طور اتفاقی وارد شبکه های اجتماعی ما شده باشند از خدمات و آموزشهای کانال ما احساس رضایت میکنند.
اگر ما بخواهیم به وسیله اعضای تقلبی اعتبار کسب کنیم و درآمدی داشته باشیم یا فرض کنید من مدرک دانشگاهی دکترا ندارم و استاد هم نیستم بلکه من یک مربی انگیزشی جزئی هستم که از تجربیات را برای شما بیان میکنم، ولی من میتوانم به واسطه پروژه ها و ثبت اختراعی که دارم خیلی راحت مدرک دکترای افتخاریم را تهیه کنم یا چندین سال در رشته مورد علاقه ام درس بخوانم تا مدرک دکترا بگیرم ولی در آن روز نیز واژه دکتر برای من منیت می آورد.
ما باید این موضوع را در زندگیمان تعمیم دهیم این که در چه جاهایی اعتبار تقلبی برای خودمان میخریم یا میسازیم. مهمترین نکته در این زمینه این است که خروجی خوبی داشته باشیم و خدا را شکر میکنم که به واسطه ویدئوهای رایگانی که ارائه می نمایم و نتایجی که کاربرانم گرفته اند اعتباری کسب کرده ام که از اعتبار مدارک دانشگاهی میتواند برای من بالاتر باشد. بسیاری از افرادی که مدرک دکترا دارند نسبت به پیشرفت من در این فعالیت حسرت میخورند.
من همیشه سعی میکنم بهترین خروجی را ارائه دهم و اگر با صداقت کار کنیم، حتما برکت در مال ما ایجاد میشود و خداوند نیز بهترین شرایط را برای ما فراهم میکند، ولی اگر ما با تقلب کار کنیم و فقط به فکر ظاهر باشیم، شیطان این کار ما را میپسندد و ما را به خطاهای دیگری تحریک میکند. اعتباری که که از این مدل به دست می آید، مال حرامی است که برکتی نخواهد داشت و دائما ما را از خداوند دائما دور میکند و آن مال حرام وشبه ناک که به خودمان و عزیزانمان لطمه خواهد زد.
اگر ما میخواهیم به وسیله یک اعتبار ساختگی، فروشی انجام دهیم یک انرژی منفی در این رابطه وجود دارد که کاربران نیز این انرژی و ارتعاش منفی را درک کرده و به ما اعتماد نمیکنند در نتیجه فروشی نخواهیم داشت. این موضوع مانند فرد دروغگوی است که دروغ میگوید تا کارش انجام شود ولی هر چقدر هم دروغ بگوید نتیجه ای نمیگیرد چون دروغ موج و ارتعاش منفی دارد و ناخودآگاه و ذات پاک انسانها این ارتعاش منفی را درک میکند.
 صداقت تنها راه رسیدن به خداوند، ثروت های کلان، روزی فراوان و سلامتی است و دروغ هیچ نتیجه ای نمیدهد. دروغ شاید به ظاهر در مرحله اول باعث حل مشکل شود ولی در عاقبت اندیشی و آخر کار مشاهده میکنیم که شرایط همچنان نامساعد و خراب است. با دقت به زندگی خود نگاه کنیم ممکن است در جاهایی تقلب کرده ایم تا اعتبار ساختگی جمع کنیم و بتوانیم به وسیله این اعتبار تقلبی محصول و خدماتمان را ارائه نماییم که این خطا و اشتباه بزرگی است. هیچ ایرادی ندارد که هر چیز کوچکی که داریم را گسترش دهیم و اگر کم است برکت در آن خواهد آمد.
شبکه های اجتماعی ما چند هزار نفر عضو دارد که همه افراد با اختیار خودشان به آنها ورود پیدا کرده اند. زمانی که کانال ما 600 نفر عضو داشت خیلی از افراد سوال میکردند که چرا کانال شما عضو کمی دارد و چرا پستی در آن گذاشته نمیشود بعد از مدتی من شروع به تولید پست و ویدئو نمودم و به کمک تبلیغات و معرفی در کانالها توانستم خدماتم را گسترش دهم تا به بهترین نتایج دست پیدا کنم.
ما هرگز نمیتوانیم با تقلب و اعتبار ساختگی ثروتمند شویم و برکت، نعمت و فراوانی را در زندگیمان جاری کنیم و باید بدانیم بدون گناه و کسب اعتبار تقلبی، خداوند به ما اعتبار و عزت خواهد داد زیرا با توجه به آیه 65 سوره یونس که میفرماید: إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا عزت فقط نزد خداوند میباشد و نباید آن را از جایی دیگر جذب نماییم.پس کارهای خوب انجام دهیم تا خداوند به ما عزت دهد و مشکلاتمان را حل نماید و به نتایج عالی دست پیدا کنیم. منتظر مطالب عالی از طرف من باشید. شاد و پرانرژی باشید، خدانگهدار.  
مشاهده ویدئو های بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه در “آیا می توان با کسب اعتبار تقلبی به ثروتهای فراوان رسید؟

  1. امجد رحمتی گفت:

    باسلام جناب افلاکی
    بنده از کاربرای دوره مقدماتی شما هستم و تمام سخنانتون.زیبا و دقیق هستن و من مطمین هستم همان که شما میگی درست است …ولی متاسفانه بنده در شغل خودم که سعی کردم اینگونه که شما میگویم باشم و همکارانی در همین شغل دارم که تمام کارهای تقلب و نادرست را انجام میدهند و هم بسیار پیشرفت کرده اند و بنده در جا میزنم و جالب اینجاست که تمام مردم عکر میکنن اونها بهتر هستن …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پشتیبانی آنلاین