شب قدر شبی است که تقدیر ها را رقم میزند.

شب قدر
3
(2)
در این ویدئو خواهید دید که چگونه در شب های نورانی قدر ، بهترین انرژی لازم را برای متجلی شدن خواسته هایمان ارسال نماییم و بیایم قدر خودمان و انرژی تاثیر گذارمان را بر این هستی در شب قدر بدانیم و شک نکن که در این لیالی قدر میتوانیم تقدیر عالی را برای خود با لطف و رحمت الهی و انرژی مثبت دعا و مراقبه به بهترین شکل رقم بزنیم.
آن شب قدر ی که گویند اهل خلوت امشب است      یا رب این تاثیر دولت از کدامین کوکب است
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾
وَمَا أَدْرَاکَ مَا لَیْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾
لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾
تَنَزَّلُ الْمَلائِکَةُ وَالرُّوحُ فِیهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ ﴿٤﴾
سَلامٌ هِیَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿٥﴾
دوستان عزیز قدر لیالی قدری که در پیش داریم را بدانیم.
بیاییم در این شب قدر عزیز تقدیر عالی را برای خودمان رقم بزنیم.
البته من اعتقاد دارم تمام ایام و شب های سال لحظاتی هستند
که اگر قدر یک شب آن را بدانیم آن شب شب قدر ما خواهد بود
و تقدیر عالی را برای زندگی خودمان رقم خواهیم زد.
بیاییم برای دریافت بهترین خواسته ها و رویاهایی که در ذهن داریم،
در این شب قدر انرژی عظیم مثبتی را بر جهان هستی ارسال کنیم.
چند توصیه قوی برای شب قدر ی که در پیش داریم ارائه می کنم
دوست دارم فقط به این سه شب اکتفا نکنیم و همیشه سعی کنیم این توصیه ها انجام دهیم.
اولین کاری که باید در این شب های انرژیکی انجام دهیم دعا و مراقبه است.
هدفتان، خواسته هایتان را دعا و تجسم کنید.
بدانید این لیللی قدر شب هایی است که تقدیر تو رقم خواهد خورد.
تجسم کنید و باور کنید که در این شب ها و در انرژی عظیم
این ایام اتفاقاتی عظیمی را با ارتعاشاتی که شما به واسطه تجسم تان،
تفکرتان و احساس عالی به این جهان هستی ارسال می کنید
رقم خواهد خورد. شک نکنید که این تجسم قوی و مراقبه قوی
شما برای خواسته هایتان در این شب ها خیلی ارزشمند است.
پس تجسم و مراقبه خواسته هایتان را این شب های مبارک شروع کنید
و مراقب افکار و احساسات خود در این شب ها باشید
و بدانیم که این شبی است که ما قادر هستیم اتفاقات عظیمی
را رقم بزنیم و تقدیر عالی را برای خودمان ایجاد بکنیم.
توصیه عالی دیگری که باید در شب قدر انجام دهیم، دعای خیر برای اقوام، دوستان و هر کسی که التماس دعا به شما می گوید و شاید هم نگوید و شما به ذهنتان می رسد. برای خواسته دیگران، برای حاجات دیگران دعا کنیم. وقتی ما برای دیگران دعا می کنیم این درخواست دعای خیر برای دیگران اتفاقات عجیب ارتعاشی در وجود ما ایجاد می کند. چون وقتی شما دعای خیر می کنید همه خیر و برکات عالم را به شما می دهند. چون از انرژی درونی شما به جهان هستی ارسال شده است پس خیر و برکت اول برای خودتان جذب می شود. وقتی شما برای دیگران دعا می کنید خیر برای شما می آید. در روایت داریم وقتی کسی برای دیگران دعا می کند خداوند مژده می دهد که خواسته خودش را عطا کنید. وقتی شما برای دیگران خوبی ها را طلب می کنید این قدر بزرگ منش هستید که خواسته خود را نمی بینید و درحال دعا برای دیگران هستید. پس ارتعاش قوی تو برای دیگران باعث می شود که شما ارتعاش و انرژی مثبت به جهان هستی ارسال کنید و در جواب از همان جنس انرژی به سوی شما باز خواهد گشت. شما خیر محض می شوید و این عمل خیر باعث می شود که خیر به سمت خودتان بازگردد و کوپن خیر به ما داده می شود که بین دیگران تقسیم کنیم و ما به مرکز خیرات تبدیل می شویم. پس ما خودمان دارای خیر و برکت و سلامتی می شویم. دعای خیر برای دیگران باعث می شود شما به کانال خیر تبدیل شوید.
سوال پرسیده می شود چگونه ارتعاشمان را مثبت کنیم؟ یکی از قوی ترین راه هایی که واقعا جواب می دهد دعای خیر برای دیگران است. وقتی شما برای دیگران دعا می کنید برای دیگران طلب خیر می کنید یک انرژی مثبتی برای او ارسال می شود و دقیقا همان ارتعاش برای خودتان هم ظاهر می شود.
این جهان کوه است و فعل ما ندا       سوی ما آید نداها را صدا
شما در حال ارسال ارتعاش مثبت برای دیگران هستید این فرکانس مثبت از طرف دیگران و جهان هستی برای خودتان هم می آید و حتما آن را انجامش دهید.
کار دیگری که هم وجود دارد که توصیه می کنم در این شب قدر ، شب نزول قرآن انجام دهیم. قرآنی که نزول آن هنوز تمام نشده و همین الان هم در حال نزول است کتاب زنده است هر شب قران نازل می شود بیاییم در این شب قرآن را بر سر بگذاریم و بر سینه بگیریم و بگوییم خدایا این کتاب را بر وجود من نازل کن، بر دل و ذهن من جاری کن، در وجود من نهادینه و جاودان کن. اگر یکی از آیات قرآن بر ما نازل شود، زندگی مان به بهشت تبدیل می شود. بیاییم از خدا بخواهیم طرح الهی، ایده های ناب، خلاقیت و رسالتمان را بر ما نازل کند وقتی بزرگترین آیات نور الهی در این شب نازل شده است، خوب خواسته های ما که برای زندگی امروزمان به آن نیاز داریم چیزی نیست. از خداوند بخواهیم که خدایا طرح الهی و رسالتم را بر من نازل کن، آیاتت نشانه هایت، خوبی هایت و کتابت را بر من نازل و ظاهر کن. کتاب قرآن را بر سر بگیریم به این نیت که این همه ارزش و گنج بی پایان بر دل ما هم نازل شود و این گوهر با ارزش بر وجود ما هم جاری شود.
بیاییم برای ظهور خوبی دعا کنیم. روزی بیاید که ببنیم همه این جهان هستی پر از خوبی، صفا و سلامتی شده است و هیچ جا جنگ نیست و همه جا صلح و آرامش است، فراوانی هست، برکت و نعمت هست، همه به خواسته هایشان رسیده اند، همه خوشبخت شده اند، همه انسان ها در بهترین شرایط زندگی می کنند و به نحوی در بهشت زندگی می کنیم، برای این اتفاق دعا کنیم. این اتفاق کی رقم می خورد؟ موقعی که مولایمان حضرت صاحب الزمان (عج) ظهور کند و ایشان با آمدنشان عشق، فراوانی و برکت ایجاد کنند و فقر، بیماری، نگرانی و مشکلات را بر طرف می کنند.
بیاییم برای ظهور خوبی دعا کنیم. برای آن لحظه دعا کنیم، برای آن منجی، برای مولایمان دعا کنیم. دعا کنیم که او بیاید، محصول و نتیجه ظهور او خیر، خوبی، برکت و فراوانی و همه آن چه ما نگرانش هستیم متجلی خواهد شد و جهان هستی گلستان خواهد شد. وقتی برای فرج و برای ظهور خوبی دعا می کنید به واسطه همین دعا خیر و برکت ها در زندگی شما جاری می شود. اگر همین امروز برای ظهور خوبی دعا کنیم برای کسی که خواهد آمد و تمام خوبی ها را در عالم جاری می کند. پس بیایید برای این اتفاق شیرین دعا کنیم. کسی که همه انرژی های عالم بدست اوست کسی که لطف و کرمش وصف ناپذیر است. وقتی که ما برای او دعا می کنیم او هم برای ما دعا خواهد کرد. وقتی ما برای سلامتی و برای فرجش دعا می کنیم او که لطفش از ما بیشتر است دقیقاً دعای ما هم را درک خواهد کرد و همان موقع برای ما دعا می کند. دعای کسی که مستجاب الدعوه است اگر کمی هوش مادی و معنوی بالایی داشته باشیم می بینیم که باید برای بزرگ ترین مرد عالم دعا کنیم برای کسی که خواهد آمد که دعای او هم پای خواسته های ما باشد. اوست که تقدیر را رقم می زند وقتی که ما برای او دعا کردیم او مهر بهترین تقدیر بر سرنوشت ما خواهد زد پس بگذار او بزند و تقدیر ما را او رقم بزند. واقعاً برای خوبی و عشق فراوان و برای آمدنش دعا کنیم. بهترین تقدیر زمانی برای ما رقم خواهد خورد که او بیاید و وقتی شما از همین الان دعا می کنید از همین لحظه باعث اتفاق عالی بروز برکت و فراوانی و نعمت از همین امروز بر زندگی تان جاری می شود. به منظور رسیدن به رسالتمان و جاری شدن طرح الهی در دلمان باید دعا کنیم و از وجود نازنین او بخواهیم بهترین برکت و فراوانی برای ما ارسال کند فرقی نمی کند که زرتشتی، مسیحی، یهودی یا مسلمان باشید همه ادیان منتظر ظهور هستند و ما هم هر دینی داشته باشیم منتظر منجی هستیم.
شرایط سختی در جهان هستی به وجود آمده منتظر کسی هستیم که همه چیز را به منوال طبیعی بازگرداند. حضرت محمد (ص) می فرماید: بهترین اعمال برای امت من انتظار فرج است. ما هر فکر و احساس و کلامی که داریم یک ارتعاش بر جهان هستی ارسال می کند و آن ارتعاش بازتاب هایی بر زندگی ما خواهد داشت. وقتی حضرت رسول می فرماید بزرگترین و افضل اعمال انتظار فرج است خوب یعنی این که وقتی شما منتظر او هستید و برای سلامتی او دعا می کنید یعنی بهترین ارتعاش را بر این هستی ساطع می کنید. وقتی بهترین ارتعاش را بر این جهان هستی ارسال کردید بهترین ها برای شما رقم خواهد خورد. بحث قانون جذب و موفقیت بر پایه ارتعاش است. بحث ارسال و دریافت از جهان هستی است، چه چیزی می دهیم؟ و چه چیزی می گیریم؟ اگر خیر و خوبی بدهیم در مقابل خیر و برکت دریافت خواهیم کرد .
برای معصومی که زنده است و در عصر ما حضور دارد و صدای ما را می شنود یک لحظه دل به او بسپاریم و بدانیم که او خواهد آمد او صاحب لطف و کرم است. اوست که می تواند تقدیر ما را به بهترین شکل رقم بزند و اوست که می تواند بهترین ها را برای ما متجلی کند کسی که مسیحا نفس است.
مژده ای دل که مسیحا نفسی می‌آید           که ز انفاس خوشش بوی کسی می‌آید
از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش         زده‌ام فالی و فریادرسی می‌آید
زآتش وادی ایمن نه منم خرم و بس         موسی آنجا به امید قبسی می‌آید
هیچ کس نیست که درکوی تواش کاری نیست     هرکس آنجا به طریق هوسی می‌آید
به درستی که انتظار فرج برترین عبادت هاست و این عمل بهترین ارتعاش را به دنبال دارد. بیاییم در شب قدر، قدر خودمان را بدانیم. شب قدر شبی است که از هزار ماه برتر است یعنی حدوداً 83 سال یعنی یک عمر، یعنی یک شب می تواند تقدیر عالی ما را رقم بزند پس بیاییم در این شب عزیز دعای خیر برای او و برای عزیزانمان انجام دهیم و مراقبه و تجسم و را فراموش نکنیم و بهترین ارتعاش را در این شب ها بر جهان هستی ارسال کنیم.
آن شب قدر ی که گویند اهل خلقت امشب است     یا رب این تاثیر دولت از کدامین کوکب است
آن کوکبی که بر این جهان تاثیر می گذارد مولایمان حضرت صاحب الزمان (عج) است. بیاییم در این شب ها برای فرجش دعا کنیم و مطمئن باشیم وقتی برای او دعا می کنیم او هم برای ما بهترین ها را طلب خواهد کرد. اگر می خواهید کسی که مستجاب الدعوه است برای شما دعا کند و خواسته هایتان متجلی شود شما هم دست به دعا بر دارید برای کسی که از دیدگان غایب است ولی حضور دارد. اوست که تقدیر یکساله ما را امضا خواهد کرد و ارتعاشات ما را تلطیف می کند و به دنبال بهترین تقدیر برای ماست فقط باید خودمان بخواهیم. تمام ایام سال می تواند شب قدر ما باشد. طلب خیر را برای همه انجام دهیم، خدای من دوست دارم بهترین تقدیر برای نزدیکان و دوستانمان رقم بخورد.

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 2

1 دیدگاه در “شب قدر شبی است که تقدیر ها را رقم میزند.

  1. بنده حقیر پروردگار گفت:

    با عرض سلام ادب و احترام ،بسیار بسیار مطالب ارزشمند وعالی بود ،اجرتون با پروردگار مهربان ،وسپاس فراوان از شما فرشته زمینی واستادبزرگوار،امیدوارم باتجسم فرج حضرت مهدی آقامون هرچه سریعتر ظهور کنند،وجهان رو پرازعدالت و زیبایی بیشتر کنند وپرازنور وتقوا ایمان قویتر به پروردگار عظیم ،به امید آن روز نزدیک،ان شاء الله ،درپناه خداباشید،التماس دعای فرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link