تاثیر انرژیکی ما بر بهبود شرایط اقتصادی و فقر چگونه است؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
3
(2)

این کلیپ یکی از بهترین کلیپ ها و تاثیر گذارترین کلیپ هایی آموزشی است که پس از چند سال مطالعه و تدریس و تولید بیش از 400 کلیپ انگیزشی تقدیم شما عزیزان می نمایم و خواهشی که از شما دارم این است که برای عبور از مشکلات اقتصادی و فقر مردم سرزمین عزیزمان ایران ، وقت گرانبهای خودر را صرف مشاهده این کلیپ بلند نموده و مطمئن باشید که به سود خود قدمی بزرگ را برداشته اید و در پایان نگرشی عالی را بدست آورده اید.

سلام به دلهای پاک شما عزیزان، در بحران اقتصادی ایجاد شده، مطالب انگیزشی بسیاری را میخواهم برای شما بیان نمایم و اعلام میکنم که کارشناس اقتصادی نیستم و تخصصی در این زمینه ندارم. من به عنوان یک مربی انگیزشی که سالها در حال تدریس، مطالعه و تحقیق هستم، به نوعی تمام این مشکلات را گذرانده و از آنها عبور کرده ام. به لطف خداوند، اتفاقات بزرگی در زندگی من رخ داده است که خودم را لایق میدانم که از دیدگاه انرژیکی، معنوی، روانشناسی و اقتصادی در مورد بحران و شرایط اقتصادی کنونی مطالبی را خدمت شما ارائه کنم.
شاید نظریه های من را بسیاری از عزیزان رد کنند ولی کلام من به نوعی دلی است و حرفهای کارشناسی، تخصصی و اقتصادی نیست. امروزه ناامیدی و یک جو منفی بر جامعه ما چیره شده است و در هر مکانی که وارد میشویم، در مورد مسائل اقتصادی و سیاسی صحبت میکنند، اینکه اوضاع خراب شده و قیمت سکه و دلار افزایش پیدا کرده است. با حال بدمان، حال دیگران را نیز با این صحبتها به حال بد تغییر داده و جو منفی را به آنها انتقال میدهیم.
آیا مطرح کردن مشکلات اقتصادی و سیاسی و صحبت در رابطه با آنها میتواند این مشکلات را برطرف نماید؟ این یک پرسش مهم کوانتومی است و به اعتقاد من مطرح کردن این موضوعات چیزی را حل نمیکند و شرایط کنونی را نیز خرابتر میکند زیرا ما شروع به مخابره کردن جو منفی کرده ایم و اینگونه مخابره کردن، ارتعاش ترس، رعب، وحشت اقتصادی و جنگ روانی را ایجاد میکند. من به عنوان یک مربی انگیزشی توصیه میکنم که امید را به همدیگر مخابره کنیم زیرا اگر امید داشته باشیم از هر نوع چالش، مشکل، بحرانی میتوانیم عبور کنیم.
با ناامیدی متاسفانه به نوعی سرزمینمان را دست میدهیم و با دست خودمان خرابکاری هایی را ایجاد میکنیم. من نمیخواهم صورت مسئله را پاک کنم و نمیگویم مشکلی وجود ندارد زیرا من هم مانند شما در این کشور زندگی میکنم و از تمام مشکلات آگاهی دارم. شاید مطالبی که بیان میکنم برای خودتان و دیگران مفید واقع شود و بتوانیم همه با هم کاری برای اقتصاد سرزمینمان انجام دهیم و شاید با توصیه هایی من، چراغ دل دیگران روشن شود.
وقتی ما در جامعه همانند چراغی روشن و پر نور باشیم، میتوانیم کشورمان را که به نوعی از لحاظ روحی و روانی به سمت تاریکی و زوال رفته را روشن سازیم مانند یک شمع روشن که میتواند شمعهای خاموش را روشن کند. ما باید جزو کسانی باشیم که بتوانیم شمع امید وجود خودمان و دیگران را روشن نماییم و سرزمینمان را به آبادانی و بهترین شرایط ممکن برسانیم و از چالش های به وجود آمده، عبور کنیم.
با گفتگو کردن راجع به مشکلات و احساس ناامیدی نمیتوانیم کاری انجام دهیم و ترس را در خودمان ایجاد میکنیم و با تایید کردن مشکلات توسط دیگران، یک باور و انرژی منفی جمعی در جامعه ما شکل میگیرد که باعث میشود تجارتها و کسب و کارهای سرزمینمان را از بین برود. در این بحران اقتصادی بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده و ناامیدی بر همه افراد تاثیر گذاشته است.
ما با ایجاد امید، میتوانیم رونق و شرایط جدیدی اقتصادی را برای خودمان رقم بزنیم و چه بهتر است که بگوییم این بحران اقتصادی ما را در یک شرایط اقتصادی جدیدی وارد کرده و جهش سنگینی صورت گرفته است. اگر به سالهای گذشته نگاه کنیم همیشه تورم، افزایش قیمت و کم شدن ارزش پولمان را تجربه کرده ایم. این جهش سنگینی صورت گرفته شده، دلایل مختلفی دارد که من نمیتوانم در مورد آنها کارشناسی کنم.
آقای دکتر رفیعی در برنامه یاد خدا 3 دلیل جالب را در رابطه با مسائل و مشکلات اقتصادی مطرح کردند، که یکی از این دلایل، دشمنی کشورهای خارجی با کشور ما است. به دلیل تحریمها و مسائل ایجاد شده توسط دشمنان ما، به نوعی آنها امنیت اقتصادی و داخلی کشور ما را به جنگ اقتصادی کشیده اند. دومین دلیل: سوء مدیریت است که باید مدیران جامعه ما، سعی کنند، عملکرد بهتری را داشته باشند. دلیل سوم مربوط به خود ما میشود. ما باید از خودمان شروع کنیم و کارهای بسیاری را انجام دهیم و سایرین را عامل این مشکلات ندانیم.
من و شما باید به دولت، دولتمردان و مردم حکومتمان کمک کنیم و از افرادی که دائما در حال نالیدن هستند، نباشیم. نگرانی هایی وجود دارد از جمله نگرانی برای پدری که شرمند کودک خود میشود، مادری که نمیتواند شرایط لازم، برای فرزندش فراهم کند و فقری که در سرزمینمان وجود دارد. باور کنید ما میتوانیم سرزمینمان را بسازیم، مانند سربازان، بزرگ مردان و شیرزنانی که خونشان را فدای این سرزمین کردند و 8 سال دفاع مقدس را تشکیل دادند تا ما امروز با امنیت زندگی کنیم و این امنیت مدیون خون آن شهیدان است.
امروز ما هم میتوانیم سرباز این سرزمین باشیم و باید بدانیم جنگ اقتصادی شروع شده است و میتوانیم در دسته دشمن و به نوعی در سپاه یزید قرار بگیریم یا در سپاه امام حسین (ع) باشیم. اگر میخواهیم یار امام حسین (ع) باشیم، باید عشق و امید را به جامعه مان تزریق کنیم. یک سرباز عاشق کشور، در جنگ اقتصادی شکل گرفته، ناامید نیست و غر نمیزند. ما باید امیدوار باشیم و اگر هر کدام از ما، یک قدم مثبت برای آبادی سرزمینمان برداریم، کشورمان گلستان میشود.
افرادی میگویند: اگر من یک قدم مثبت برداشتم، همه اشخاص که قدمی برنمی دارند و من در پاسخ، به این شعر مولانا اشاره میکنم:
تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید             تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود بر افروز
اگر ما چراغ دل خود را برافروزیم، یکی نیستیم و هر کدام از ما قدرتهای زیادی را پیدا میکنیم همانطور که یک شمع روشن میتواند هزاران شمع خاموش را روشن کند. ما باید همانند سربازی با عشق، برای رفع بحرانها به حرکت و دفاع از سرزمینمان اقدام کنیم تا چراغ امید را دل دیگران روشن نماییم.
مبحث مهم دیگری که میخواهم به شما بگویم این است که از آب گل آلود ماهی نگیریم. با توجه شرایط نابسامان سکه و ارز در جامعه ما، ممکن است کسانی از جاهایی بودجه هایی کلان گرفته تا با آن، به کشورمان ضربه بزنند. ما ایرانی ها که برای سرزمینمان جانهای بسیاری داده ایم و جان نیز خواهیم داد، گاها به اشتباه در این شرایط فقط به فکر وضعیت مالی خودمان هستیم که اگر سکه خریده بودم و پولم را به ارز خارجی تبدیل میکردم، ثروتم چندین برابر میشد.
کاریکاتور زیبایی را دیدم که نشان میداد، همه ایرانی ها در یک کشتی قرار گرفته اند و عده ای در حال بریدن قسمت بالای کشتی بودند تا برای خودشان قایق های کوچکی را درست کنند، یعنی عده ای در حال بهبود شرایط خودشان هستند، در صورتی که ما یک کشتی هستیم که در صورت بریده شدن چوبهای این کشتی برای ساختن قایق های کوچک، این کشتی را متزلزل و به آرامی غرق میشود.
کاری که ما در این شرایط بحرانی انجام میدهم تبدیل سرمایه مان به طلا و ارز است و این کار به نوعی تفسیر آن کاریکاتور است. در روزی که دلار قیمت بسیار عجیبی پیدا کرده بود و ترافیک سنگینی در یکی از خیابانهای شهر اصفهان ایجاد شده بود و متقاضیان کسانی بودند که هیچ کدام از آنها دلال دلار یا مسافر خارجی نبودند و همه به سمت خرید دلار هجوم آورده بودند تا فردا به قیمت بالاتری دلارهای خود را بفروشند. این خود ما هستیم که کشتی سرزمینمان را غرق میکنیم و شرایط نامساعدی را ایجاد مینماییم.
وقتی ما ارزش پول ریال خودمان را پایین می آوریم و به سمت سکه، دلار و ارزهای خارجی میرویم تقاضا برای این موارد افزایش می یابد و قیمتها دائما بالا میروند و این روند، نشان دهنده فرمول ساده اقتصادی است که هر چه تقاضا بالا رود و قیمتها افزایش پیدا میکنند. به اعتقاد من علاوه بر اینکه برخی از مردم سرزمینمان این کارها را انجام میدهند، کسانی که دشمنان خارجی ما محسوب میشوند نیز با سرمایه های میلیارد دلاری، اینگونه بحرانها را ایجاد میکنند.
خود ما هم متاسفانه در این راه به دشمنان کمک کرده و در این بازی شرکت میکنیم و باعث افزایش بحرانهای جدید میشویم. وظیفه ما این است که به هیچ عنوان وارد چنین بازارهایی نشویم زیرا ما نمیخواهیم کشتی سرزمینمان به گل بنشیند و غرق شود و نمیخواهیم در این شرایط، سرمایه زندگیمان چند برابر شود. آقای رشیدپور در برنامه حالا خورشید میگفتند: ایرانهایی که در کشور همسایه یعنی در ترکیه و آنتالیا ملک خریداری می کنند.
درست است که این کشورها همسایه و دوست ما هستند، اما پولتان را در کشوری سرمایه گذاری میکنید که به نوعی چراغی که به روا است به مسجد حرام است. شاید عده ای میگویند در ایران امنیت وجود ندارد، درصورتی که امنیت را خود ما میسازیم. در این بحران اقتصادی که به نوعی وارد جنگ شده ایم باید بتوانیم امنیت کشورمان را تامین نماییم. این بحران را خودمان به نوعی رقم میزنیم به این صورت که با گران شدن چیزی به سمت خرید آن میرویم.
به قول ورزشکار عزیزمان علی کریمی به گران خریدن نه بگوییم و اگر کالایی گران شود با نخریدن آن کالا، گرانی را میتوانیم از بین ببریم. ما باید این مسائل را به عنوان فرهنگ برای خودمان قرار دهیم تا بتوانیم سرزمینی عالی داشته باشیم تا آینده و خوشبختی فرزندانمان در کشورمان تامین شود. ناامیدی اقتصاد کشور ما را فلج کرده است و افرادی میترسند کالاهای خود را بفروشند و با این کار ناامیدی را به یکدیگر مخابره میکنند.
با بحران اقتصادی، افراد زیادی به مجموع بیکاران سرزمین ما اضافه میشوند و در این صورت فقر در سرزمین ما افزایش می یابد و والدین در مقابل فرزندانشان شرمنده میشوند. ناامیدی را مخابره نکنیم، از آب گل آلود ماهی نگیریم و یادمان باشد قایقهایی که برای خودمان میسازیم و فکر میکنیم سرمایه ما با آنها چند برابر خواهد شد، قایق های کوچکی هستند که در این امواج متلاطم غرق خواهند شد.
اگر ما بتوانیم کشتی بزرگ ایران را سالم نگه داریم هیچ کدام از ما غرق نمیشویم زیرا یَدُ اللهِ مَعَ الجَماعَة، دست خدا همراه جماعت است و خداوند میتواند جماعتی را حفظ کند، پس ما هر چه جمع باشیم، خداوند ما را بیشتر حمایت میکند ولی اگر تنها به فکر خودمان باشیم، عده ای که سرمایه ای ندارند تا بتوانند در این بازار چند برابر کنند، از بین میروند و در نهایت شک نکنید خود ما نیز از بین میرویم.
وقتی اقتصاد کشورمان فلج شد با داشتن هر میزان سرمایه، ناامنی اقتصادی، اتفاقات بدتری را متاسفانه ممکن است برای ما رقم بزند. به نظر من بحران اقتصادی به یک شرایط اقتصادی جدیدی مبدل شده است که هیچ کدام از ما نباید عقب نشینی کنیم. چند روز پیش در سمینار پدر بازاریابی ایران، آقای دکتر روستا شرکت کرده بودم که موضوعش درباره این بود که در شرایط بحران چه کاری انجام دهیم.
در این سمینار آقای دکتر روستا مواردی را بیان نمودند که در سایت مدیر سبز استاد عزیزم، ژان بقوسیان قرار گرفته اند. برای من جالب بود که در بحرانها، برنامه های جدیدی با شیوه سالم میتوانیم داشته باشیم و در شرایط بحران خیلی راحت میتوانیم فعالیت کنیم زیرا اگر ما به طور مثال یک فعال اقتصادی باشیم چون در این شرایط که بسیاری از همکاران ما ناامید شده اند، فقط کافی است، امیدوار باشیم زیرا یک انسان امیدوار میتواند در این شرایط به شکل صحیح فعالیت کند.
من کارشناس اقتصادی نیستم و ذهنیات خودم را بیان میکنم. در بحران اقتصادی یکی از چیزهایی که با آن تهدید میشویم، نخریدن نفت است. میگویند: نفت کشور ما را نمیخرند در این صورت ما نگران میشویم که اگر بودجه نفت کشورمان را نداشته باشیم چه اتفاقاتی می افتد ولی اگر به چند کشور از جمله هند نگاه کنیم متوجه میشویم سود صادرات حوزه نرم افزار و اپلیکیشن در این کشور چندین برابر سود سالانه نفت ایران است. کشور هند، معادن نفتی ندارد و از کشور ما نفت میخرد و درآمد غیر ارزی و غیر نفتی را وارد کشورش میکند.
من سالیان زیادی است که با برنامه نویسان ایرانی کار میکنم و از فعالیت برنامه نویسان هندی هم با خبر هستم، به نظر من هوش برنامه نویسان ایرانی 10 برابر هوش برنامه نویسان هندی است. اگر ما جامعه امیدواری را ایجاد کنیم، جوانان سرزمینمان در این حوزه میتوانند صادراتی را به دنیا داشته باشند تا جایی که اگر تهدید به نخریدن نفت شدیم، نیازی به فروش نفت نخواهیم داشت زیرا میتوانیم با صادرات علم، نرم افزار و موارد غیر نفتی اقتصادی سالم و اتفاقات عالی را در سرزمینمان رقم بزنیم.
حوزه نرم افزاری نیاز به یک جامعه آرام دارد و اگر برنامه نویسان ما در شرایط آرام و با ذهنی به دور از جنگ روانی اقتصادی باشند، میتوانند بهترین شرایط اقتصادی را برای جامعه فراهم کنند. در حوزه انرژی های ذهنی، قدرت ذهن و باور جمعی که به نوعی جزو مباحث متافیزیکی محسوب میشوند و بسیاری از افراد آنها قبول ندارند در حال تحقیق هستم و نتایج عالی زیادی گرفته ام و بارها به من ثابت شده است که میتوانیم انرژی سرزمینمان را افزایش دهیم.
امید را به همه مخابره کنیم و باور داشته باشیم که همه چیز خوب خواهد شد و مطمئن باشیم، شرایط زندگی ما عالی میشود و جامعه آرامی را خواهیم داشت. در این شرایط سخت که افرادی میگویند کار نیست، جوانانی مثل آقای عباس برزگر در بوانات شیراز کار اقتصادی انجام میدهد. کار او این است که توریستهای خارجی را به دهکده زیبایی دعوت میکند تا چند روزی را با سبک روستاییان ایرانی زندگی کنند. در برنامه ماه عسل، آقای عباس بزرگر با لهجه زیبای شیرازی گفتند: با این خدایی که من پیدا کرده ام، اگر همه چیز را از من بگیرد، چیزهایی بیشتر از قبل را میتوانم به دست آورم.
این به معنی یک انسانی است که امید به رحمت خداوند دارد. اگر ما امید به رحمت خداوند داشته باشیم، همه مشکلاتمان حل میشوند چون خداوند روزی دهنده همه مخلوقات است و تا او نخواهد کسی هیچ کاری نمیتواند بکند، حتی برگی بدون اذن او نخواهد افتاد. خداوند به دلهای ما نگاه میکند و بندگان امیدوارش را رها نمیکند. من به عنوان یک مربی انگیزشی امید میفروشم زیرا امید اولین نیاز ما برای حل مشکلات است و نیازهای بعدی راهکار، عمل و اقدام می باشند.
اولین چیزی که انسانها را فلج میکند ناامیدی است. اگر جو کشورمان را آرام کنیم هزاران عباس برزگر، سرزمین ایران را به نقاط گردشگری زیبایی تبدیل میکنند. همه به خاطر گران شدن قیمت دلار ناراحت هستند ولی این گرانی شرایط را برای عباس برزگر بهتر کرده است و ما میتوانیم اینگونه پول را به سرزمین خود جاری کنیم. در این چند وقت هنرمندان اعلام کردند که به دلیل شرایط معیشتی مردم برنامه های خود را لغو کرده ایم، نفس این عمل زیبا است و نیت خیری دارد ولی نتیجه اش متاسفانه خیلی خوب نیست.
نتیجه این تفکر و نیت این است که اوضاع خیلی خراب است که حتی هنرمند هم برنامه برگزار نمیکند و این به معنای مخابره کردن ناامیدی است. امروز که مردم کشورمان ناامید هستند باید دل مردم را شاد کنیم و شرایط اقتصادی جدیدی را با هم بسازیم. در این بحران که کسی جرات نمیکند، خرید و فروشی انجام دهد، برادر دوست عزیزم آقای زارع که در حوزه واردات لوازم یدکی هستند، به شدت رشد کرده است، به این خاطر که ارز دولتی میگیرد و اجناس را به هیچ عنوان انبار نمیکند.
آقای زارع میگفت برادرم میگوید نمیخواهم احتکار کنم و جنس را با یک سود معقولی که انصاف باشد وارد بازار میکنم. در اخبار دیدم که کارشناس تعزیرات حکومتی وارد فروشگاهی شدند و چند محصول لبنیاتی که قیمتشان روی آنها درج شده بود را بررسی کردند و متوجه شدند با گران شدن لبنیات مقداری از محتوا کاهش پیدا کرده و کم فروشی صورت گرفته بود است. خداوند در آیه 1 سوره مطففین میفرماید: وَيْلٌ لِلْمُطَفِّفِينَ وای بر کم فروشان. با کم فروشی، مجددا ناامیدی را به جامعه القا می نماییم.
من این اعتقاد را دارم که اگر سودی دریافت نمیکنید، قیمت را بالا ببرید و کمی به محتوای آن اضافه کنید چون من علت اصلی برکت را در اضافه نمودن میبینم. همیشه در زندگی بارها این برکت را تجربه کرده ام. برکت از مباحث انرژی است که ما باید همیشه ترازو را به نفع مشتری سنگین تر بکشیم. پدر دوستم آقای کردلو یکی از دوستان عزیز اهل آمل من هستند که میگفت پدرم میوه فروش بود و به من یاد داد که میوه را کمی اضافه تر برای مشتری بکشم.
سنگین به نفع مشتری کشیدن یعنی برکت که خیر مدام می باشد. علامه طباطبایی میگوید: برکت یعنی خیر دائمی که باعث رزق حلال میشود. به نظر من اگر لبنیات گران شده است، قیمت و کیفیت را بالا ببریم و کم فروشی نکنیم. من قیمت دوره های پاکسازی کوانتومی را افزایش دادم ولی این افزایش قیمت را منوط به اینکه همه چیز گران شده است نکرده ام و در اپلیکیشن آموزشی خدمات فراوانی را برای کاربران اضافه نمودم. ما در این مجموعه جانب انصاف را رعایت کرده و برای کسانی که پول ندارند ولی مایل به استفاده از آموزشهای ما هستند، ویدئوهای آموزشی رایگانی را در اختیارشان قرار داده ایم.
اگر معلم باشیم میتوانیم با درست تدریس نکردن مطالب، کم فروشی کنیم. کم فروشی فقط مربوط به خرید و فروش کالا نیست. یکی از فرمولهای قوی برای ثروتمند شدن که آن را در دوره پیشرفته پاکسازی کوانتومی درس میدهم این است که یک قدم اضافه تر نسبت به دیگران برداریم که در این صورت بزرگ میشویم، برکت و انرژی به زندگی ما می آید و جهان هستی برای ما بیش از آنچه که میخواهیم، به ما عطا خواهد کرد.
خواهش میکنم در این شرایط بحران اقتصادی کم فروشی نکنیم. ما سرباز وطن و سرزمینمان هستیم. وظیفه ما در راستای تکامل حرکت عالی کسانی که برای امنیت کشورمان جانشان را فدا کرده اند این است که برای پیشرفت ایرانمان قدمی برداریم. این بیت شعر از حضرت حافظ در این شرایط بسیار آرامش بخش است:
سلطان غم هر آن چه تواند بگو بکن               من برده‌ام به باده فروشان پناه از او     
همه این مسائل و مشکلات، ترفندهای شیطان است که در درون همه ما شعبه دارد و با ما ناسازگاری میکند چون به عزت خداوند، قسم خورده که همه را گمراه میکند.
پاسخ ما به شیطان این است که ما خدایی مهربانی داریم که میگوید من عاشق بندگانم هستم. خداوند در بخشی از آیه 186 سوره بقره میفرماید: وَ إِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ، و هنگامی که بندگان من، از تو درباره من سؤال کنند، بگو: من نزدیکم! دعای دعا کننده را، به هنگامی که مرا می‌خواند، پاسخ می‌دهم. خداوند منتظر است تا ما از او بخواهیم و امروز روزی است که باید با راه حل های معنوی، امیدوار بودن به رحمت خداوند و با امید بخشیدن به سایر مردم سرزمینمان کمک کنیم تا سرزمینمان را آباد سازیم.
در این شرایط شما را به آرامش، شریک شدن و معامله کردن با خداوند دعوت میکنم. با وارد شدن در بحرانها خودمان و دیگران را نابود میسازیم و با سخت شدن شرایط مشاهده میکنیم، عقل بشری نمیتواند کاری انجام دهد. به اعتقاد من هر مدیری که در پستی قرار میگیرد، نخبه و باسواد کار خودش است و بی جهت انتخاب نشده و از صد فیلتر عبور کرده است ولی به قدری وضعیت اقتصاد کشور ما و سایر کشورها بیمار است که با انجام هر کاری بهبودی پیدا نمیکند، پس مدیریت باید بهتر شود و کارهای قوی تری را انجام دهد.
در این بحران با آمدن هر شخصی در پست های گوناگون شرایط بهتر نمیشود چون عقل بشری راهگشا نیست و در اینجا نیاز به عقل الهی داریم که توسط حجت خداوند بر روی زمین به ما ارائه میشود. اگر مولا و صاحب زمان فرمودند گامی بردارید آن گام، صد درصد صحیح است چون از جانب خداوند به او الهام شده است. اگر فرج مولا فرا برسد، فقر و سایر مشکلات ما پاکسازی میشوند و این یک واقعیت است.
کاری که باید انجام دهیم این است که برای فرج مولایمان دعا کنیم زیرا با میلیونها دعا، فرج امام زمان (عج) به اجابت خواهد رسید و هر چه زودتر هجران و غم دوری آن حضرت تمام میشود. به قول شاعر بزرگ کشورمان حافظ:
         ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی                  دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی
مشتاقی و محصوری دور از تو چنانم کرد          کز دست بخواهد شد پایان شکیبایی
حضرت رسول میفرماید: أَفْضَلُ أَعْمَالِ أُمَّتِي انْتِظَارُ الْفَرَجِ  بهترین اعمال عبادی امت من، انتظار فرج امام زمان است. اگر برای فرج مولا دعا کنیم، مطمئن باشید در زندگی ما هم گشایشی ایجاد میشود.
جمله ای منسوب به امام زمان (عج) است که میگوید: اگر میخواهید گره گشایی در زندگی شما ایجاد شود، برای فرج من بسیار دعا کنید. آن حضرت واسطه خیر بین ما و خداوند است و از احوال همه بندگان آگاهی دارد. او ما را میبیند و با انرژی عظیم راهگشای خود، برکت، نعمت و رحمت را برای ما فرو میفرستد و به واسطه دوستی ما با حجت الهی اتفاقات بسیار خوبی برای ما رخ میدهد.
این مطالب را به اشتراک بگذارید، شاید دل دردمندان با این صحبتها امید پیدا کند و حالشان خوب شود. شرایط اقتصادی، با قدم های کوچک تاثیرگذار ما بهبود پیدا میکند و مطمئن باشید قطرات انرژی های ما، دریای عظیمی را تشکیل میدهند و روزی خداوند ما را از شراب روحانی و طهور خودش مست خواهد کرد. دوستتان دارم، شاد و پرانرژی باشید، خدا یار و نگهدار شما باشد، یا علی مدد.            

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 2

1 دیدگاه در “تاثیر انرژیکی ما بر بهبود شرایط اقتصادی و فقر چگونه است؟

  1. iransabt.co گفت:

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link