بهترین زمان ها برای اجابت دعا

دعا انرژی عظیمی را در این کائنات ایجاد می کند و در هنگام دعا نوعی ارتعاش عالی

از قلب ما به هستی ارسال می شود و سبب تاثیرات شگفت انگیز در این هستی به لطف خدا می گردد.یکی از نکات جالب برای استجابت دعا این است که بدانیم چه زمانهایی دعای ما اثر گذار تر است و در واقعساعت انرژیکی اجابت دعا چه مواقعی است که در این ویدئو به یکی از این زمانها اشاره کرده ایمو به توصیه حضرت فاطمه برای اجابت دعا اشاره کرده ایم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

30 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

در این عصر جمعه به همراه یکی از دوستانم به کوهنوردی آمده ام.جایی شنیده ام که که حضرت فاطمه زهرا (س) فرموده است که لحظه غروب آفتاب جمعه،زمان اجابت دعا است و به خدمه اش سفارش می کرده که موقع غروب آفتاب به من اطلاع بدهید چون باید آن لحظه دعا کنم. دوستان عزیز تا آنجایی که به یاد داریم در عصرهای روز جمعه همیشه دلمان گرفته است. نمی دانم چرا ولی همه دلتنگی عصر جمعه را قبول دارند. خیلی در این باره فکر کردم، شاید این جمعه بیاد شاید ، ما منتظر روز جمعه می مانیم جمعه هم فرا می رسد، عصر جمعه هم می شود ولی مولایمان ظهور نکرده است. من محمد افلاکی هنوز ظهور نکرده ام، خدای خودم را پیدا نکرده ام، من عشقم امام زمان (عج) را هنوز پیدا نکرده ام. خدایا در این عصر جمعه به حق همین لحظه مقدس، دعا می کنم خدایا ما را از شر خودمان نجات بده، ما را از شر نفسمان نجات بده. من می خواهم به موفقیت،

ثروت و سلامتی برسم ولی یک دشمن قسم خورده ای هم دارم، قسم خورده است که من همه انسان ها را اغوا می کنم.

بهترین زمان ها برای اجابت دعا در این کوهستان مشغول دم کردن دمنوش آویشن هم هستم، در این دمنوش آویشنی که درست می کنم یاد شما عزیزان هم هستم. کاربرانی که با تک تک پیام های شما زندگی می کنم و رسالت من این است که تا آخر عمر به شما خدمت کنم. از پیام هایی که دریافت می کنم لذت می برم و خدا را بابت اتفاقات خوبی که برای شما می افتد شکر می کنم. خدای مهربان به واسطه شما عزیزان به من لطف بزرگی کرده است که دانش و تجربه های کوچکی که در این مسیر زندگی کسب کرده ام در اختیار شما عزیزان قرار دهم تا بتوانیم به سمت سلامتی و ثروت و شادی حرکت کنیم.

بهترین زمان ها برای اجابت دعا در این ویدیو خواستم به به این نکته اشاره کنم که عصرهای جمعه دلمان می گیرد چون عشقمان هنوز از راه نرسیده است، یا بهتر بگویم خودمان هنوز نیامده ایم

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست     تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

باید غبار از این چهره برداریم تا چهره اصلی و ازلی خودمان را ببینیم و به عشق درونی خودمان پی ببریم. خدایا در این عصر جمعه هر کسی که این ویدیو را در هر زمانی مشاهده می کند من برایش دعا می کنم و شما دوست عزیز برای تمام دوستانی که همراه ما در این ویدیو هستید برای آن ها دعا می کنیم. دعا می کنیم بهترین اتفاق ها برای شما دوستان عزیز بیفتد. برای کسانی که خواسته ای دارند، نیازی دارند عصر جمعه است یا حضرت فاطمه (س) شما فرموده ای که عصر جمعه لحظه انرژیکی و مقدس استجابت دعا است پس من در این اوقات اجابت دعا این ویدیو را ضبط می کنم من در لحظه برای استجابت دعای کاربرانم دست نیاز به درگان تو دراز می کنم.بهترین زمان ها برای اجابت دعا برای رسیدن به موفقیت، سلامتی و شادی تمام عزیزانم، کاربرانم و تمام کسانی که در سرزمینم زندگی می کنند دعا می کنم. در لحظه پایانی دعا شما را به یک دمنوش خوش رنگ آویشن مهمان می کنم. این نوشیدنی گرم را در این کوهستان به عشق و یاد شما انرژی می دهم و از خدای مهربان می خواهم که دعای شما را هرچه سریعتر مستجاب کند.

دانلود متن به صورت PDF

بهترین زمان ها برای اجابت دعا

مشاهده ویدئوهای بیشتر