بمب انرژی مثبت باشید

بمب انرژی مثبت

ما می توانیم به بمب انرژی مثبت
در زندگی و محل کار خود تبدیل شویم و سر و کله دیگران
را به واسطه انرژی مثبت خود به شکلی عالی آرایش کنیم
و سبب خیر و برکت در زندگی و کار خودمان و دیگران شویم .
شما در این ویدئو می آموزید که چگونه می توانید با ایجاد حس خوب در دیگران ،
در بازار عالم چگونه تاثیرات مثبتی را اعمال کنید.شما همیشه می توانید
پیام عشق و خوبی و خلق خوش و کلام خوب و اخبار عالی برای دیگران باشید.
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
40 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
یکی از دوستان از من سوال کرد که چه کاری انجام بدهم
که از شغلم که آرایشگری است بیشتر لذت ببرم؟
در پاسخ به این دوست عزیز و حتی خودم و شما کاربران گرامی توصیه می کنم
اگر کارمند هستید، شغل آزاد دارید یا هر شغل دیگری دارید،
سعی کنید در محل کارتان به بمب انرژی مثبت معروف شوید.
همه اطرافیان بگویند این آدم، فرد مثبتی است، بیایید وارد
مغازه این فرد بشویم، بیایید به محل کار این فرد برویم، کمی حالمان خوب بشود.
بمب انرژی مثبت
بیایید ما پیام آور عشق الهی و انرژی مثبت برای دیگران باشیم،
حرف های خوب بزنیم. متاسفانه اکثراً هر کجا می رسیم از مشکلات، از نگرانی ها
و بدهکاری ها تعریف می کنند، ولی من در هر محیطی مثلاً آرایشگری وارد می شوم
سعی می کنم چیزهای خوب بگویم، در مورد کسب وکار،
در مورد آرایشگری سوال می کنم، او را راهنمایی می کنم
برای بازاریابی چه فعالیتی انجام دهد و سعی می کنم به اطرافیانم انرژی بدهم.
به خودم و به تمام آرایشگرها که خود ما هم به نوعی آرایشگر زندگی خودمان هستیم این پیام را می دهم که در هر کاری که هستیم، در هر لحظه ای که مشغول زندگی هستیم، در هر مکانی که قرار داریم سعی کنیم انرژی مثبت را به دیگران هم انتقال دهیم. با انتقال دادن حس و انرژی مثبت به دیگران خودمان بیشتر انرژی می گیریم، خودمان مجرای انرژی مثبت بیشتری می شویم. چون حس خوب را در دیگران ایجاد می کنید و بر مبنای مبحث درهم تنیدگی کوانتومی با ایجاد حس خوب در دیگران حال شما هم بیشتر خوب می شود.
بمب انرژی باشید تا ترکش بمب عشق شما به دیگران اصابت کند و از این عشق آن ها هم استفاده کنند و سطح انرژی خود را افزایش دهند. دوست عزیز آرایشگر سعی کنید کتاب و مجلات مثبت بخوانید و هر آن چیزی را که یاد گرفتید به مشتریان خود انتقال بدهید. هر کسی که وارد مغازه شما می شود، در لحظاتی که مشغول کوتاه کردن موی ایشان هستید، فقط سر مشتریان خود را آرایش نکنید، سعی کنید ذهن آن ها را هم آرایش کنید، سعی کنید حس آنها را هم آرایش کنید تا وقتی وارد مغازه شما می شود و حس خوبی پیدا کند. با آرایش ذهن مشتریان خود باعث می شوید وقتی که آنها از مغازه شما خارج می شوند، با یک آرایش زیبا وارد زندگی شان شوند و آن حس مثبت را هم به دیگران انتقال دهند.
حس امید را درون اطرافیان و مشتریان خود زنده کنید، همیشه شنیده ایم که ناامیدی بزرگترین گناه کبیره است، پس عکس آن یعنی امیدواری به رحمت خداوند که از بزرگترین فضیلت ها و عبادات است را سرلوحه مسیر زندگی مان قرار دهیم. بیایید پیام آور عشق الهی باشیم و آن را به دیگران هم انتقال دهیم. باور کنید شدنی است، پس ای دوست آرایشگر، سعی کنید هم ظاهر مشتریان خود را زیبا کنید و هم ذهن آن ها را آرایش کنید و آن وقت متوجه می شوید که با ایجاد حس خوب درون دیگران، آنها به شما اعتیاد پیدا می کنند، چون وقتی وارد مغازه شما می شوند از امید، انرژی، عشق و ما می توانیم صحبت می کنید. وقتی از چیزهای خوب صحبت می کنید با این که هنوز سر و صورت او نیازی به اصلاح ندارد، به مغازه شما باز می گردد و مشتریان شما بیشتر می شوند.
همه آدم ها در مغازه هایی وارد می شوند که فروشنده آن اخلاق خوبی داشته باشند، حس خوبی را به من و شما انتقال بدهد و خیلی از فروشنده ها را می بینید که اخلاق کاسبی بلد نیستند، بعد این فروشنده می گوید وضع مالی خوبی ندارم ولی فروشنده همسایه که خوش رفتار و خوش اخلاق است سرش هم شلوغ می شود، چون مردم حس خوب را دوست دارند، اخلاق خوب را دوست دارند. پس بیایید ما هم حق نمایندگی خدا بر روی زمین را به درستی ادا کنیم و خلق و خوی خوب، مهربانی و بخشندگی که خداوند در وجود ما قرار داده است را به دیگران ابراز کنیم.
بمب انرژی مثبت
دوستان عزیز در هر شغلی که هستید، سعی کنید حس مثبت را در موقع کار به اطرافیان خود انتقال دهید چون به نوعی همه ما با سایرین در ارتباط هستیم. اصلاً من در این عالم هیچ شغلی ندارم ولی وقتی با دیگران روبرو می شوم سعی می کنم با یک لبخند این حس خوب را به دیگران هم انتقال بدهم، و حتی حال یک نفر را خوب کنم.
بمب انرژی مثبت
آیه 32 سوره مائده اشاره می کند اگر یک نفر را زنده کنید، گویی جماعتی را زنده کرده اید. این آیه به این معنی است که در دنیای کوانتومی اگر حال یک نفر را خوب کردید، در واقع حال جمعی از افراد را خوب کرده اید. به یک نفر حس خوب می دهید و به واسطه درهم تنیدگی، شعور جمعی باعث پدیدار شدن وضعیت بهتر می شود و ما هم حالمان بهتر می شود. من حالم خوب می شود شما حالتان خوب می شود و کم کم کل جامعه را در بر می گیرد. بیایید در تعاملمان در این بازار عالم آرایش زیبایی بر چهره خودمان به واسطه احساسات و تفکر داشته باشیم، تا دیگران هم حالشان خوب بشود. این گونه بازار سرزمین ما رونق می گیرد و همه ما که به نوعی فروشنده کالا و خدمات در همین بازار هستیم دیگر آن جمله معروف و غلط بازار کساد است را کنار می گذاریم. چون مردم که حس و حال خوبی پیدا کردند، حس خریدن پیدا می کنند و امید درون آن ها ایجاد می شود. ولی وقتی از ناامیدی حرف می زنیم حال دیگران را هم خراب می کنیم و دیگران هم حرف های ما را تایید می کنند.
دوست گرامی وظیفه و رسالت ما این است که افکار و حس مثبت را به دیگران انتقال بدهیم اگر حرف های قشنگ نمی زنیم حداقل با یک لبخند حال دیگران را خوب کنیم و از حالت عبوس بودن خارج شویم. همین لبخند شما، همین حس مثبت شما حال اطرافیان شما را خوب می کند سعی کنید برای دیگران موثر واقع شوید، حس و حال آن ها را خوب کنید و آن وقت متوجه می شویم که این حال خوب بیشتر سراغ خودمان می آید و ما منشا حال خوب، حس خوب، کلام خوب و لبخند زیبا برای دیگران می شویم. آن وقت زندگی قشنگ می شود و ثروت، برکت، نعمت، و همه آن چیزی که ما به دنبال آن هستیم در زندگی ما تجلی پیدا خواهد کرد.

دانلود متن به صورت PDF

بمب انرژی مثبت

مشاهده ویدئوهای بیشتر

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.