مشکل تو ؛ می تونه سکوی پرتاب موفقیت باشه

مشکل تو ؛ می تونه سکوی پرتاب موفقیت باشه
5/5
فهرست عناوین این مقاله
1
(1)
در این ویدئو خواهید دید که بدترین اتفاقات زندگی امروز تو می تونه بهترین سکوی پرتاب تو برای موفقیت های بزرگ تو باشد. یادت باشه اگر مشکلی تو را نمی کشه ، پس حتما تو را قوی خواهد کرد و تو برای موفقیت به این قوی شدن نیاز داری تا بزودی ثروت و توانگری را لمس کنی و ایمان داشته باش که این اتفاقات به نفع تو خواهد بود و به جای اینکه ناراحت این مشکل باشی باید باور داشته باشی که راه حل ها را بزودی خواهی یافت.
 
 
بدترین اتفاق زندگی تو می‌تواند بهترین سکوی پرتاب تو برای موفقیت باشد، شک نکن اگر امروز درمانده‌ای، مشکلات و گرفتاریهایی برایت رخ داده است، نا به هنجاری‌هایی داری، دردهایی سراغ تو آمده است،ورشکست‌هایی برایت اتفاق افتاده ، به شما تبریک می‌گویم. چون این اتفاقات بدی که به نظر تو در زندگی‌ات وجود دارد، بزرگ‌ترین سکوهای پرتاب تو برای موفقیت هستند، این را بزرگان عالم ثابت کرده‌اند.
همه انسان‌هایی که برایشان اتفاقات بدی رخ داده است،از همان اتفاق بد استفاده کردند، آن اتفاق بد را استحاله کردند، و به اتفاق خوب تبدیل کرده‌اند و علاوه بر حل مشکل و گرفتاری خودشان توانسته‌اند مشکل خیلی از افراد دیگر مثل خودشان را برطرف کنند وشاید خدماتی را در همان زمینه‌ ارائه کنند.استیو جابز در یکی از سخنرانی‌های خود اشاره می‌کند،من را از کمپانی خودم اپل اخراج کردند، و این بزرگ‌ترین اتفاق خوب زندگی من بود.چون وقتی من از آن جا بیرون آمدم، چون کاری نداشتم،سراغ کلاس خط رفتم، آن جا توانستم فونت‌های زیبا را طراحی کنم،شرکتی در این زمینه تاسیس کردم و الان تمام کامپیوتر‌های ماکروسافت و تمام سخت افزارهای دنیا و برنامه‌هایی که در دنیا وجود دارد خط زیباشون را مدیون همان اخراج من از کمپانی اپل هستند .
اخراج من باعث شد که من این حرفه را یاد بگیرم و وقتی 2 سال بعد من را به اپل برگرداندند،این دفعه من سعی کردم این خط و این آموزشی که به دست آورده‌ام را وارد این شرکت کنم.اگر امروز اتفاق بدی در زندگی تو افتاده است، می‌توانی ناراحت آن باشی، می‌توانی بگویی چرا من؟، می‌توانی هم بگویی این اتفاق برای من حتماً لازم بوده است، حتماً سکوی پرتاب من است، من باید رشد کنم، من باید بلند بشوم و قدمی بردارم، خداوند اگر مشکلی به ما داده است، حتماً راه حل آن را هم داده است. جمله خیلی قشنگ هست که می‌گوید: اگر مشکلی شما را نمی‌کشد، حتماً تو را قوی خواهد کرد. به شما قول می‌دهم مشکلات می‌توانند شما را قوی کنند، از آن ها استفاده کن، این مشکل متعلق به تو است، خداوند بر بنده‌اش تکلیفی را نمی‌دهد به جز آن که از عهده آن برآید.
اگر می‌بینی مشکلی را به ما داده است، مطمئن باش که توان آن را در ما دیده است، که آن مشکل برای ما رخ داده است و تو می‌توانی بر این مشکل فائق بشوی.دوست عزیزی دارم که اتفاق بدی در زندگی برایش افتاد، و آن جدایی و متارکه بود، همسرش او را در یک کشور خارجی رها کرد و شرایط سختی داشت و مانده بود که چکار باید بکنم، ولی الان بزرگترین مشکلی که برایش پیش آمده است، را به بزرگترین سکوی پرتاب خود تبدیل کرده است.دوست من بعد از این اتفاق بد دچار افسردگی و ناراحتی شد، ولی بعد متوجه شد که باید روی خودش کار کند، و بعد از طلاق و جدایی با خود گفت که نباید بعد از این اتفاق حال من بد باشد، و استحاله حال خوب را انجام داد. و این اتفاق بد را تبدیل کرد و الان یک سایتی را به نام مس به طلا راه اندازی کرده است.
مس به طلا همان کیمیاگری است، تبدیل حال بد به حال خوب،و به زودی محصولات بسیار عالی در حوزه استحاله حال بد به حال خوب ارائه خواهد کرد.به کسانی که اتفاقات بد مثل طلاق برایشان پیش آمده است پیشنهاد می‌کند، تو بعد از طلاق باید به عشق ناب دست پیدا کنی.می‌گفت طلاق بزرگترین اتفاق بد زندگی من بود ولی الان حال من خوب است و این کارهایی که روی خودم انجام دادم را می‌خواهم به دیگران هم آموزش بدهم.آموزش‌های دوست من این است که اگر اتفاق بدی مثل طلاق افتاده است می‌خواهد از این تنهایی استفاده کند و به کسانی که این مشکل برایشان اتفاق افتاده است کمک کند، که حال خوب را در خودشان ایجاد کنند و به عشق ناب دست پیدا کنند.
اتفاق بد این دوست من طلاق و جدایی او بوده است و الان دارد از آن استفاده می‌کند، پس مطمئن باش اگر اتفاق بدی در زندگی تو افتاده است شک نکن، این اتفاق مسی است که شما می‌توانید آن را به طلا تبدیل کنید و تو باید کیمیاگری کنی، و این سکوی پرتاب توست که تو حرکت کنی و مطمئن باش وقتی تو حرکت کنی، جهان هستی هم به این تغییرات مثبت کوانتومی پاسخ می‌دهد، و منابع عالی را برای تغییرات بزرگ در زندگی تو ایجاد خواهد کرد و یک روزی خواهد رسید که خواهی گفت خدایا شکرت که این مشکل برای من اتفاق افتاد، خدایا شکرت که این مشکلات را به من دادی، و من توانستم استحاله‌اش کنم و از آن‌ها عبور کنم و پیروز بشوم و تمام خوشبختی، سلامتی، ثروت و حال خوبی که  الان دارم به خاطر مشکلی است که آن روز به من دادی.
یادت باشد از این مشکلی که امروز داری ناراحت نباش، چون با ناراحتی ارتعاش بد به جهان هستی ارسال می‌کنی، بدتر خرابش می‌کنی، مشکل حادتر می‌شود، از زاویه قشنگ، و از زاویه دید ناظر کوانتومی بنگر، زاویه دیدت نسبت این مشکل را تغییر بده و بگو این مشکل خوبی برای من است و می‌تواند اتفاق خوبی برای من باشد و می‌تواند تغییر بزرگی را در زندگی من ایجاد کند.
پس دوست عزیز من، بزرگترین مشکل زندگی امروز تو می‌تواند بزرگترین سکوی پرتاب تو باشد، هر چه قدر هم مشکل تو بزرگتر باشد، سکوی پرتاب تو بزرگ‌تر خواهد بود، مطمئن باش خداوند فرصت بهتری را در اختیار تو قرار خواهد داد، و تو می‌توانی به مشکلت از یک زاویه قشنگ نگاه کنی. من شک ندارم اگر بخواهی می‌توانی تمام مشکلاتی را که برایت پیش آمده است را حل کنی و خداوندی هست که راه حل‌هایی را به تو خواهد داد و به تو کمک خواهد کرد.من برای شما دعا می‌کنم که بتوانید از این مسیر عبور کنید، و حتماً حتماً این عبور یک رشد عالی برای شما محسوب می‌شود، هم رشد مادی و هم رشد معنوی و حتماً اتفاقات خوبی برای شما رخ خواهد داد و یک روزی خواهد رسید که به موقعیت اکنون خود می‌خندید و لذت خواهید برد.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link