بخشش هدیه ای است که به خودمان می دهیم

بخشش هدیه ای است که به خودمان می دهیم

در این ویدئو خواهید دید که از دیدگاه کوانتومی چگونه رنجش و کینه و نفرت ما از دیگران ، باعث فقر و بیماری و گره های کوری در زندگی امروز ما می شود و حتما برای جذب ثروت و فراوانی و برکت و سلامتی ، بایست بخشش را تمرین کنیم و گذشت را از همین امروز آغاز کنیم تا معجزه های بزرگ را در زندگی خود مشاهده کنیم. با بخشش دیگران خود بخشوده می شویم و صفات الهی در درون ما متجلی میشود و شک نکن که بایست ببخشیم تا دریافت کنیم.
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
27 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
من می‌تونم مثل این درخت خشکیده باشم، و هم می‌تونم مثل این رودخانه جاری باشم، و مثل سبزه‌های این طبیعت سرسبز باشم. نکته‌ای که می‌خواهم به آن اشاره کنم، این است که در زندگی‌مان باید ببخشیم، چه چیزی را بخشیم؟ کسانی که به من و تو لطمه زده‌اند، کسانی که از دست آنها ناراحت هستیم، رنجیده خاطر شده‌ایم، کینه‌هایی به دل گرفتیم، نفرت‌هایی در ما ایجاد شده است. فکر نکنید این کینه‌ها و نفرت‌ها از بین می‌روند، بلکه در درون بدن ما به عنوان یک ذره کوانتومی که ارتعاش آن یک چیزی را در این جهان قفل کرده است باقی‌ می‌مانند و باعث خشک شدن صلب برکت و نعمت می‌شوند.
اگر کسی در زندگی‌مان هست که هنوز او را نبخشیده‌ایم شک نکن که برکت، نعمت، فراوانی، آرامش، سلامتی و خیلی چیزهای دیگر از زندگی ما حذف شده است، این یک واقعیت است. خانم لوئیز هی در کتاب شفای زندگی به زیبایی به این موضوع پرداخته است، در این کتاب اشاره می‌کند یکی از بزرگترین دلایل سرطان در دنیا کینه و نفرت و رنجش خاطر از دیگران است. وقتی این احساس منفی را داشته باشیم دقیقاً در بدن ما یک سری از هورمون‌هایی ترشح می‌شوند و که شرایط را برای رشد سلول‌های سرطانی مهیا می‌کنند و آن سرطان به زودی ظاهر می‌شود و همه جا را در بر می‌گیرد.
شاید این سلول سرطانی در جسم ما وجود نداشته باشد، ولی حتماً خودش را در زندگی روحانی، اقتصادی و مالی ما نشان می‌دهد. بدون هیچ شکی باید ببخشیم، بخشش هدیه‌ای است که به خودمان می‌دهیم، اگر کسی را ببخشیم در واقع خود را آزاد کرده‌ایم، یک سری از افکار زائد در درون ما چسبیده است. افرادی ما را رنجانده‌اند و حالمان را بد کرده‌اند و حالا آن بدی‌ها در وجود ما چسبیده است و من به واسطه آن پرونده‌ای که در ذهنم ساخته‌ام، دوباره مرورش می‌کنم و حالم بد می‌شود و حال بد من ارتعاش منفی به جهان هستی ارسال می‌کند و جهان هستی هم از کسی که ارتعاش بد دریافت کند هیچ برکت، نعمت، فراوانی و سلامتی را عطا نخواهد کرد. تو مجبور هستی به خاطر خودت هم که شده دیگران را مورد بخشش قرار دهی .
لیستی از تمام کسانی که شما را رنجانده‌اند را بنویسید و روی کاغذ گیرشان بندازید و سعی کنید آنها را ببخشید. البته من در کارگاه پاکسازی کوانتومی پیشرفته  در مورد پروسه و فرآیند بخشش مفصلا صحبت کرده‌ام و در دوره فوق پیشرفته هم به آن خواهم پرداخت چون بخشش باید عمیقاً اتفاق بیفتد و به یک جراحی خاصی نیاز دارد که حتماً باید روی آن کار کرد و به کمک دیگران از این چالش خارج شد و این غده سرطانی را از بدن دفع کرد. حتماً لازم نیست که در کارگاه و کلاس خاصی شرکت کنی یا کتاب خاصی بخوانی تو می‌توانی همین الان اگر اهمیت و مفهوم بخشش را درک کرده باشی، دیگران را راحت‌تر ببخشی.
تا به حال دقت کرده‌اید، جاهایی از زندگی‌مان گره‌هایی وجود دارد، می‌خواهیم کاری را انجام بدهیم و کار گیر می‌کند، ثروتی قرار است به سمت ما بیاید و نمی‌رسد، آرزوهای بزرگی
داریم و متجلی نمی‌شوند، شک نکن که فردی در زندگی‌مان وجود دارد
که او را نبخشیده‌ایم، بیاییم در ذهنمان جستجو کنیم
تا ببینیم چه کسی یا کسانی را باید ببخشیم.
به نام بخشنده مهربان، ما اگر بخواهیم صفات خداوند
را در خودمان متجلی کنیم یکی از صفاتش بخشندگی است.
من و تو باید دیگران را ببخشیم تا یک روز هم خدا ما را ببخشد. اگر می خواهید
که به قدرت‌های الهی درون خودتان دست پیدا کنید و زندگی خودتان را
به یک معجزه تبدیل کنید حتماً حتماً باید ببخشید، چون این یک فرصت است
که خداوند به من و شما داده‌ است تا کسانی که ما را آزرده خاطر کرده‌اند،
ببخشیم. و آن وقتی هم که روز محشری برپا شد خداوند می گوید، تو بندگانی
که به تو ظلم کرده بودند را بخشیدی پس من هم الان تو را می‌بخشم.
بخشش در واقع فقط برای روز قیامت ما نیست بلکه همین امروز
هم زندگی ما به این بخشش نیاز دارد.
نگذاریم مثل این درخت خشک بشویم، نگذاریم درختی باشیم
که در کنار رودخانه‌ای از رحمت، فراوانی، برکت و عشق باشیم ولی من
و تو خشک باشیم و در فقر و نداری و بیماری و نشدن‌ها خشک شده باشیم، چرا؟
چون از دست دوستم، از دست مادر شوهرم، از دست خواهر شوهرم
خیلی رنجیده خاطر هستم. آخه محمد افلاکی تو
نمیدونی این فرد با من چیکار کرده است؟
در زندگی من هم چنین افرادی وجود دارند، ولی من تا آن موقعی که پروسه
بخشش را برای این افراد انجام ندهم، و تا پاکشان نکرده‌ام هیچ اتفاق
خوبی در زندگی من رخ نخواهد داد. حال خوب من ناشی
از این است که توانسته‌ام کسانی را که مرا رنجیده خاطر کرده‌اند،
ببخشم و این بخشش هدیه‌ای است که خداوند به ما داده است، وقتی که تو می‌بخشی بزرگ ‌می‌شوی، بزرگ‌منشی در تو ایجاد می‌شود، عزت نفستان بیشتر خواهد شد.
دوستان عزیز بخشش را تمرین کنیم، هر کسی که شما را رنجیده خاطر کرده است ، ناگهان آن در ذهنتان مرور می‌کنید و به دنبال آن حال بدی به شما دست می‌دهد، در واقع این حال بد همان گره‌هایی است که در جهان هستی ایجاد می‌کنیم و به دنبال آن گره‌های کور بیشتر دیگر وارد زندگی ما می‌شود. بعضی وقت‌ها نمی‌دانیم چرا نمی‌شود، نمی دانیم چرا اتفاقات بد به طور متوالی برای ما می‌افتد، شک نکن که باید کسی یا کسانی را ببخشید.
من راجع به بخشش آموزش‌های قوی دیگری هم آماده کرده‌ام که در دوره‌های آموزشی پیشرفته و فوق پیشرفته به آنها خواهم پرداخت و به شما کمک خواهم کرد تا راحت‌تر دیگران را ببخشیم. توصیه می‌کنم دوره‌های پیشرفته و فوق پیشرفته را ما را تهیه کنید تا بتوانید این غده‌های بزرگ را جراحی کنید و به آرامش دست پیدا کنید و برکت، نعمت، سلامتی و ثروت را در زندگی‌تان جاری کنید.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.