چگونه با مشورت کردن با یک دوست در مسیر موفقیت قدم برداریم!

چگونه با مشورت کردن با یک دوست نازنینی در مسیر موفقیت قدم برداریم!
5/5
فهرست عناوین این مقاله
5
(1)
ما برای پیدا کردن راه و بیرون آمادن از مشکلات بایست از کمک فکری دیگران استفاده کنیم در تعالیم دینی ما فرموده شده : “وَ اَمرُهُم شُوری بَینَهُم” و به ما توصیه به مشورت با دیگران شده است و برای اینکه بتوانیم در این گرداب عالم از چاله مشکلات خود به درستی بیرون بیاییم نیاز به حمایت و انرژی و هم فکری یک دوست خوب داریم که ما را و خودش را باور داشته باشد ما این دوست را همیار کوانتومی موفقیت نام می گذاریم.
 
من میان افکار منفی خودم گیر افتاده ام و اصلاً نمی دانم در این موقعیت چه کاری انجام بدهم و نیاز به کمک دارم. تجربه ای که می خواهم با شما در میان بگذارم این است که ما بعضی مواقع در موقعیت هایی گیر می کنیم و نیاز به کمک داریم در این حالت بهترین کار این است که با دیگران مشورت کنیم. خداوند در آیه 38 سوره شوری بیان می کند که از نشانه های فرد مومن مشورت کردن با دیگران است و امرهم شوری بینهم .
گاهی اوقات من در موقعیت هایی گیر افتاده ام و در افکار منفی و توهمی خودم غرق شده ام که باعث شده حال بدی پیدا کنم و دوست داشتم با کسی درد دل و مشورت کنم. می خواهم به شما بگویم یک دوست در زندگی خود پیدا کنید که هم زبان و هم دل شما باشد و حرف دل شما را بشنود. هیچ موقع افکار و دیدگاه شما را مسخره نکند و بر عکس در مواقعی که به کمک و همدردی نیازی داریم از آنها مشورت بگیریم.
خیلی از این افراد می توانند در زندگی من و شما باشند
که به ما کمک کنند این طور افراد خیلی ارزشمند هستند. من پیشنهاد می کنم
دوست خوبی را برای خودتان انتخاب کنید و به او بگویید من یک هدف
بسیار مقدس و الهی دارم. تمام اهداف ارزشمند خودتان را با کسی
که به آن ها نمی خندد در میان بگذارید و با او مشورت کنید. یعنی یکی از ویژگی های
این فرد این باشد که به شما و به تواناهایتان ایمان داشته باشد.
قدرت های ویژه انسانی خودش و شما را باور داشته باشد.
با او مشورت کنید که من می خواهم این مسیر را طی کنم
و به هدف بزرگی برسم، من می خواهم به درآمد مشخصی برسم،
من می خواهم به چنین همسری برسم، وقتی با یک دوست مشورت می کنید
و مسائل خودتان را با او در میان می گذارید بهتر مسیر رسیدن به موفقیت را طی می کنید.
گاهی اوقات ما در گودال افکار خود گیر افتاده ایم و یک دوست
از بالا به ما راهنمایی می دهد و به ما می گوید وقتی از
فلان مسیر بیاییم راحت از این موقعیت خلاص می شویم.
 این در حالی است که خودمان در موقعیتی بدی هستیم
و راه های نجات را نمی بینیم. توصیه من این است که دوست نازنین
و عزیزی پیدا کنید که البته پیدا کردن آن خیلی مشکل است ولی
یک نفر را هست من این دوست نازنین را همیار کوانتومی
خطاب می کنم که می تواند یار شما، همیار شما و هم غار شما باشد
و می تواند کسی باشد که شما از غار تنهایی خودتان خارج کند
و ما را به سمت موفقیت هدایت کند. ایده ها و اهداف شما را مسخره نکند.
مشورت و درد و دلی که شما با همیار کوانتومی خود می کنید
باعث می شود شما از افکار منفی تخلیه بشوید و نگرانی ها ،
استرس ها از شما دور می شود. گفته می شود که هر
سری یک عقلی دارد دوست شما از زاویه دیگر به اهداف
و نگرانی های شما نگاه می کند و خیلی به شما کمک می کند
و مشورت می دهد که راه درست را بهتر تشخیص بدهیم.
ما در میان افکار و احساسات منفی خود گیر افتاده ایم، وسط توهماتی که می گوید نمی توانیم و نمی شود و حالا اگر کسی از بیرون به مسائل نگاه کند می گوید چرا اتفاقاً یک راه عالی از این سمت به سوی موفقیت و خوشبختی هست.
نکته مهم اینجاست که این همیار کوانتومی شما باید خودباوری قوی داشته باشد و به قدرت های خودش و شما ایمان داشته باشد مطمئن باشد که هر دو می توانیم موفق بشویم. یک همچین فردی را پیدا کنید. در این ویدیو خواستم به این نکته اشاره کنم که از مشورت کردن استفاده کنید با دوست نازنینی درد دل و مشورت کنید چون این درد و دل شما را آرام می کند وقتی شما به آرامش برسید سطح ارتعاشات شما به جهان هستی عالی می شود و جهان هستی هم بهترین ها را برای شما متجلی خواهر کرد.
همیار کوانتومی خود را پیدا کنید چون مشورت کردن سفارش الهی است و باعث می شود که شما بهتر تصمیم بگیرید و از زوایا مختلف به اهداف و مسائل خود نگاه کنید در پیدا کردن آن دوست حتماً دعا کنید. دعا کنید همچین دوست نازنینی برای شما پیدا بشود شاید این فرد الان در زندگی شما نباشد ولی اگر دعا کردید یک همچین شخصی که دقیقاً مکمل شما باشد و همدیگر را کامل کنید در زندگی شما متجلی می شود و آن موقع است که به شما کمک می کند از تمام مسیرهای زندگی به راحتی عبور کنید.
من دوست نازنینی دارم که هر شب با او در تماس هستم و به او همیار کوانتومی می گویم هر شب با هم مشورت می کنیم. در پیمودن مسیر موفقیت هم من به او کمک می کنم و هم او به من کمک می کند. این گونه مشورت کردن ها و درد و دل ها باعث می شود حتی اگر نگرانی و استرس هم داشته باشم، همه چیز به یکباره از بین می رود و یک قوت قلبی در من ایجاد می شود. مشورت کردن با یک دوست نازنین ما را از این چاله زندگی و گودال هستی خارج می کند. بیاییم آن فرد را پیدا کنیم و با یک انسان آگاه و عاشق مشورت کنیم. کسی که به توانایی های خودش و ما ایمان داشته باشد تا بتوانیم بهترین ها را در زندگی مان متجلی کنیم.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

1 دیدگاه در “چگونه با مشورت کردن با یک دوست در مسیر موفقیت قدم برداریم!

  1. م_کیمیابی گفت:

    به نام خدا وباسلام بسیارازفایل مشورت کردن بایار ی دلسوزوآگاه وتوانمندوآزموده ومؤمن وخالص وعالم وطبیب روح همچون برادرومعلمم آقای افلاکی بزرگوار وایثارگرکه افتخارشاگردیش رادراین مدت کوتاه یکماهه پیداکردم ،لذت روحی بردم. ای کاش سالها قبل باشما آشناشده وازمحضرسخنان خدایی وکلام گهربارتان که مرهم ونوش دارویی برای روح دردمندوخواهان اصلاح وتغییر انسانی بسوی سرزمین پاکی هائیم است زودتربهره میبردم .همیارکوانتومیم با جمله ای «بیان حال کنونیم» ،سخن رابه پایان میبرم که(بیاسوته دلان گردهم آئیم)همواره درزندگی کیمیای سعادت یارتان باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link