بازار کساد است ولی میشود فروش را چند برابر کرد !

بازار کساد است

آیا می خواهی دراین بازار، فروش تو از دیگران بیشتر باشد؟ با دیدن این ویدئو و اجرای دقیق توصیه درونی آن از امروز فروش کالا و خدمات شما چندین برابر خواهد شد کافیست باور کنی و بدرستی از این روش استفاده کنید و نتیجه شگفت انگیز آنرا مشاهده نمایید. اگر دیگران باور دارند بازار کساد است و ما هم باور کرده ایم بدرستی کسادی را مشاهده خواهیم کرد. ما از امروز با مشاهده و بکارگیری این آموزش به بازار رونق می دهیم و اگر برای همه بازار کساد است برای ما نخواهد بود.

 

 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
58 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

 

بازار کساد است ، اصلاً فروشی ندارم، این ها جملاتی است که از خیلی از فروشندگان شنیده ام و بارها خودمان بر زبان می آوریم، می شنویم و باورشان می کنیم و واقعاً هم همین طور است. چند روز پیش برای سرویس و تعویض روغن ماشین پیش یکی از دوستان رفتم و صبح اول شنبه وارد گاراژ شدم و دیدم که هیچ خبری نیست و ایشان هم نشسته است و خوشحال شدم که سریع کارم انجام می شود. شروع کرد و مشغول شد گفتم چه خبر مهندس؟ گفت بازار خیلی خراب است، بازار کساد است . من هم یک سوال از او پرسیدم و گفتم که شغل شما یک کار فنی است و تمام ماشین ها به خدمات شما نیاز ندارند، این طوری بگم که آیا یک پمپ بنزین می تواند بگوید که بازار کساد است ؟ گفتم پس نیاز و تقاضا برای شغل شما همیشه وجود دارد اما چه اتفاقی افتاده که بازار کساد است ؟ من راجع به قانون ارتعاش، قانون جذب و تجسم خلاق برای او صحبت کردم به او گفتم که تا زمانی که این جا نشستی و می گویی که بازار خوب نیست و این صحبت بین همکارانتان هم رواج دارد، با این تفکر اتفاقی که می افتد این است که ارتعاشی که بازار خوب نیست را به جهان هستی ساطع می کنید. و راهکاری که به ایشان و به خودم و به تمام شما دوستان عزیز می دهم این است که هر کدام ما به نوعی فروشنده خدمات و محصولاتی در این جهان هستیم. شما باید جمله بازار کساد است را کنار بگذارید و بگویید بازار خوب است و خدا را هم شکر و احساس خوبی داشته باشید و بگویید خدای روزی رسان و رزاق روزی من را می رساند و امیدوار باشید.
 با این تفکر، سیگنال و ارتعاش مثبت شما شروع به ارسال شدن به جهان هستی می کند. من به  او نشان دادم در همین خیابانی که مغازه شما قرار دارد چقدر ماشین حرکت می کند این ارتعاش مثبت شما که بازار خوب است، و در جهان هستی رزق و روزی زیاد است باعث می شود، آن راننده ای که در ماشین نشسته و در حال آمدن است از مسافتی قبل یک دفعه یادش بفتد که باید روغن ماشینش را عوض کند و این ارتعاش که بازار خوب است باعث می شود تمام ماشینهایی که از روبروی مغازه شما عبور می کنند، ناخودآگاه تابلو مغازه شما را بینند. اما تا زمانی که می گویید بازار خوب نیست، بازار کساد است، مشتریان از اینجا عبور می کنند و از اصلاً هیچ حسی هم ندارند و یادشان نیست که باید روغن ماشینشان را عوض کنند یا ماشینشان را باید سرویس کنند و این چیزی است که ما به جهان هستی ارسال می کنیم. دوستم گفت آخه تو از هیچ چیز خبر نداری چند روز اینجا وایسا می فهمی. دوست عزیز من واقعیت هایی که من در جهان هستی می بینم و مشاهده می کنم این است. به قول استاد الهی قمشه ای ما هیچ موقع ندیدیم یک تاجری، یک کاسبی بگوید بازار عالی است همه شان از اول زندگی ام یعنی سال 1318 تاکنون همه می گویند بازار کساد است، آیا تا به حال شنیده اید که کسی بگوید وضع بازار عالی است خیلی نادر است که کسی بگوید که وضع بازار خوب است.
تصور و جملات ما باید این باشد که بازار عالی است و خدای رزاق
مشتریان عالی را برای من می فرستد و همه چیز خوب می شود.
این ارتعاش را شروع کنیم و تمرین کنیم. اتفاقی که می افتد
این است که وقتی مردم از روبروی مغازه شما عبور می کنند،
یک دفعه به دلش می افتد باید بیاید داخل مغازه شما خرید کند، یک دفعه
به دلش می افتد باید از خدمات شما استفاده کند، باور کنید این گونه است.
این موضوع خیلی جالب را در مورد خودم تجربه کرده ام.
من محصولاتی دارم که روی وب می فروشم و درآمدم از این راه است. حدوداً
یکسال پیش که مشغول فروش نرم افزار راز بیوریتم 4 بودم، بدون این که
عملیات بازاریابی اینترنتی را بیشتر کنم با همان حالت، فقط
چند روزی شروع به مراقبه کردم که تعداد فروش و درآمد
من روزانه بالا و بالاتر برود و یک عدد خاصی را تجسم
می کردم و مدیتیشن خاصی که برای خودم طراحی کرده بودم،
را انجام می دادم و این تصور را داشتم. باورتان می شود
بدون این که عملیات بازاریابی من اضافه شود بدون این که من کار اضافه تری انجام بدهم
با همان حالت تعداد بازدید کنندگان قبلی که وبسایت من داشت،
فروش من بالا می رفت درآمد من بیشتر می شد و دقیقاً
من این موضوع را با پوست و استخوان لمس کردم و خیلی جالب است
که بعدش به خاطر یک مشکلی که برای من پیش آمد از ارتعاش مثبت
افتادم و فروش من مجدداً پایین آمد.
همین الان که دارم با شما صحبت می کنم هر موقع ارتعاش مثبت دارم،
هر موقع حس خوبی دارم، هر موقع شکرگزار خداوند هستم،
اتفاقی که می افتد این است که فروشم خیلی عالی می شود،
در آمد خیلی بالایی پیدا می کنم، مشتریان خیلی خوبی سراغ من می آیند.
مشتریانی از وبسایت من بازدید می کنند بعد به دلشان می افتد
که باید این محصول را بخرند و دقیقاً آن محصول به دردش هم می خورد
و می خرد و استفاده می کند و راضی هم هست.
ولی وقتی من از شرایط، از وضعیت ناراضی هستم،
آن ارتعاش منفی من در اینترنت کهکشان یک ارتعاشی ایجاد می کند
که بازار خوب نیست، اگر برای بقیه هم بازار خوب باشد، برای من خوب نخواهد بود.
من پیشنهاد می کنم اگر همه می گویند که بازار کساد است ،
من و تو بگوییم بازار عالی است و درونی آن را حس کنیم. من کاری ندارم
کسب و کار شما چیست ولی مطمئن باشید من ایمان دارم در هر کسب و کاری
و در هر شغلی، در هر شرایط اقتصادی، در هر تحریمی، ما اگر تصور کنیم
و باور کنیم و کلامان این باشد که بازار عالی است و خدا
می رساند برای من و تو 100 درصد بهترین مشتری ها خواهند آمد.
در خیلی جاها دیده‌ایم و شنیده‌ایم که در جایی از بازار چند مغازه مشابه کنار هم وجود دارد ولی یکی از مغازه ها بیشتر از بقیه مشتری دارد و قتی می رویم و می بینیم که استایل مغازه، شکل و شمایلش و خیلی از چیزهای آن با دیگر مغازه ها مشترک است ولی این مغازه بیشترین فروش را دارد حالا درست مباحث مشتری مداری و غیره وجود دارد ولی می خواهم بگویم که از لحاظ نرم افزاری و درونی باید ارتعاشمان را قوی کنیم.
چند روز پیش یکی از دوستان که در یکی از مکان های پرتردد اصفهان کافی نت زده بود و می‌گفت که وضعیت خوب نیست و خبری نیست، بازار کساد است . من این جمله را به دوستم به خودم و به شما می گویم احساس کنید که بازار خوب است، تصور کنید که بازار عالی است، و این جمله که بازار کساد است را کاملاً کنار بگذارید، این تصور را کنار بگذارید تا ببینید چه اتفاقاتی برایتان می افتد در همان شلوغی بازاری که آن همه آدم از روبروی مغازه شما عبور می کنند، همان موقع ارتعاش مثبت شما که بازار خوب است باعث می شود که مردم یک لحظه یادشان بیفتد که باید ایمیلم را چک کنم، یا فلان کار اینترنتی را انجام بدهم و بیاید از خدمات و محصولات من و شما را بخرد. دوست عزیز من متاسفانه جامعه ما، ما در یک ناخداآگاه جمعی منفی قرار دارد وقتی همه باور دارند که بازار خوب نیست و ما هم قبول می کنیم و ما هم مهر تایید می زنیم اتفاق بد و بدتر این است که بازار واقعاً خوب نیست و این پاسخی است که در قبال افکارمان از جهان هستی می گیریم. باورمان نسبت به این که بازار خوب نیست بیشتر می شود و ارتعاش بیشتری ارسال می کنیم و دوباره از همان جنس دریافت می کنیم. این داستان امروز من و شماست.
تویی که کاسبی، تویی که فروشنده ای، تویی که خدماتی را ارائه می کنی، تویی که معلم ریاضی هستید شما هم فروشنده خدمات آموزشی خودتان هستید، جمله بازار خوب نیست را حذف کنید و مطمئن باشید این هسته مرکزی ما، این ناخودآگاه ما و باور ما که بازار عالی است و خیلی مشتری های خوبی است و رزق و روزی فراوان است برای من و شما بهترین ها را می رساند.
ارجاع می دهم به قرآن آیه 7 سوره ابراهیم بارها راجع به آن صحبت کردیم لئن شكرتم لازيدنكم اگر شکر گزاری کنید بر نعمت شما می افزایم. حالا می شنویم بازار کساد است ، بازار خراب است هیچ خبری نیست، این یعنی ناشکری، این یعنی همان ارتعاش بدی است که به جهان هستی ساطع می کنیم. خیلی از افراد قانون جذب را رد می کنند، می گویند بابا یعنی چی!!!. در قرآن اشاره می کند، اگر شکر گزاری کنید بر نعمت شما می افزایم، کلام خداست می گوید شکر گزاری کنید تا بر نعمتتان بیافزایم. شکرگزاری یعنی حس خوب، یعنی خدایا شکرت که من مغازه دارم، خدایا شکرت که من وبسایت دارم، خدایا شکرت محصولی دارم و خدماتی را ارائه می دهم، خدایا شکرت ایده‌‌هایی دارم، خدایا شکرت جوان هستم و خیلی چیزهای دیگر داریم که می توانیم بابت آن شکرگزاری کنیم و آن ها را به فرصت و درآمد، شغل تبدیل کنیم و آن اتفاق بزرگ برای ما می افتد. شکرگزاری و حس مثبت شما ارتعاش عالی را جهان هستی ارسال می‌کند و مشتریان زیادی را برای شما می‌فرستد.
دوست دارم از امروز این روش را هم امتحان کنید و نتیجه اش را هم از طریق وبسایت به من هم اطلاع دهید. بگویید بازار خوب است و تمرین کنید و احساس کنید، تصور و تجسم و شکرگزاری شما بابت روزی فراوان باعث می شود، خداوند به شما بیشتر و بیشتر عطا کند. آن وقت خواهید دید چه بازار عالی در این عالم وجود دارد، در همین بازار کساد، افرادی هستند که دارند ماشین های شاسی بلند سوار می شوند، ماشین خوب می خرند، ویلا خوب می خرند، خانه خوب می خرند، پس بازار برای آن ها کساد نیست.
 باور کنید خیلی از آن‌ها کارآفرین هستند خیلی از آن‌ها جوان‌هایی هستند مثل برادران محمدی دی جی کالا و خیلی دیگر از این افراد که گمنامند و ما نمی‌دانیم ولی درآمدهای خیلی خوبی پیدا کردند. حتماً از امروز این جمله را حذف کنید، و توسعه دهنده صحبت های من باشید به دیگران بگویید این که می گویید بازار کساد است، این که که چکتان پاس نشده است، درست است که مشتری نمی آید اما در واقع این درست نیست، درستی این جملات را خودمان تعیین کرده ایم. مواظب باشید که این درستی را ما خودمان بیشتر بیشتر تاییدش می کنیم و از همان جنس دریافت می کنیم. این است که فاجعه است و قشنگی زیبایی آن این است که من و تو خالق بزرگترین بازارهای عالم برای خودمان می توانیم باشیم، حتی با یک مغازه کوچک و یا وبسایت کوچک عملیات بازاریابی خودمان را انجام بدهیم و ارتعاشات خود را قوی کنیم.
البته خوب خیلی هم سخت است یک عمر است که این جملات را باور و به نوعی به آنها عادت کرده ایم، من سعی کرده ام در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته و فوق پیشرفته روی بحث بازاریابی معنوی، اینکه ما چگونه بتوانیم در تجسممان بازارهای بزرگی را بدست بیاوریم و مشتریان زیادی را برای خودمان جذب کنیم، کار کرده ام. امیدوارم توانسته باشم که مطلب با ارزشی به شما بگویم و از امروز حتماً این آموزش کوتاه را در زندگی تان به کار بگیرید و نتایج عالی آن را استفاده کنید، برایتان بهترین ها را آرزو می کنم.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.