اهداف بلند مدت و راه رسیدن به آن ها در نوروز 96

اهداف بلند مدت
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
در این ویدئو یک گزارش از نحوه عملکرد راز چهارفصل و پاکسازی کوانتومی در سال 95 به شما ارائه میکنم و برنامه ها و سوپرایزهایی نوروز 96 برای کلیه کاربران عزیزمان را بیان می کنم و نیز یک تمرین عالی برای دستیابی به اهداف بلند مدت و متعالی خودتان را در ایام نوروز 96 به شما ارائه می کنم که با این برنامه می توانید از دید و بازدید نوروز و مسافرت و شادی این ایام برای تعیین هدف عالی خود و رسیدن به آن بهره مند شوید.

 

اهداف بلند مدت
در این ویدیو گزارشکاری را از فعالیت های خودم در طی سال 95 و در آستانه نوروز 96 به شما عزیزان ارائه خواهم کرد و در ادامه برنامه های سال 1396 را با هم مرور می کنیم و در انتها یک  تمرین عالی هم برای یک شروع بی نظیر در نورزو 96 در اختیار شما قرار خواهم گذاشت تا بتوانیم یک برنامه ریزی کوانتومی عالی داشته باشیم.
در سال 1395 به لطف خدا 114 ویدیو آموزشی رایگان ارائه شد و امیدوارم یکی از این فایل های ویدیو توانسته باشد انگیزه ای را در شما عزیزان ایجاد کرده باشد، مشکلی را برطرف کرده باشد و حس و حال خوب را به شما داده باشد و نهایتاً سطح ارتعاشات شما را برای رسیدن به خواسته هایتان افزایش داده باشد که اگر اینگونه باشد من به نتیجه مثبت خودم رسیده ام.
اینجانب از سال 80 آموزش های خود را در حوزه های مختلف موفقیت شروع کردم و تا به امروز به صورت حرفه ای یاد گرفتن و آموزش دیدن را در دستور کار خودم قرار داده ام و سعی کرده ام که آموزش هایی را برای خودم تا به امروز داشته باشم. در سال 95 هم آموزش ها و دوره های خوبی را طی کردم و کتاب های خوبی را مطالعه کردم.
اهداف بلند مدت
جمع هزینه هایی که برای آموزش شخص خودم هزینه کردم مبلغی در حدود 10 میلیون تومان است و خدا را از این بابت سپاسگزارم. از سال 1380 تاکنون برای آموزش دیدن سرمایه گذاری کرده ام و هیچ موقع برای آموزش دیدن کم نگذاشته ام و از سال ها پیش آموزش هایی را در حوزه های مراقبه، انرژی درمانی، کریستال درمانی و تجسم خلاق و قانون جذب نزد اساتید عزیزم دکتر هاشمی و دکتر آرام گذرانده ام و الان آن آموزش ها سرمایه های امروز من هستند.
غیر از مطالعاتی که در این حوزه ها داشتم سعی کردم همیشه روی خودم کار کنم، خیلی از مواقع به خیلی از این قوانین شک کردم، در این مسیر خیلی از مواقع ناامید شدم، خیلی حرف ها و نقدها از اطرافیان شنیدم، برو فکر نون باش که خربزه آب است و از این دست نقدها، ولی هم اکنون که با شما صحبت می کنم آن آموزش های قبلی من سرمایه ها و ثروت های امروز زندگی من هستند. اگر وضعیت مالی هر روز بهتر می شود، اگر به لطف خدا هر روز به شرایط بهتری دست پیدا می کنم بابت آن بهایی است که قبلاً پرداخت کرده ام.
اهداف بلند مدت
شما در امسال و سال های گذشته چه مقداری برای آموزش خودت سرمایه گذاری کرده اید؟ مطمئناً میزان پیشرفت شما در سال های آینده و رسیدن شما به موفقیت به میزان سرمایه گذاری امسال و سالهای گذشته شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید که هزینه ای که بابت آموزش خود صرف کرده اید از بین رفته است، باید به شما بگویم که هیچ کدام از این سرمایه گذاری ها از بین نرفته اند.
من به شما قول می‌دهم اگر به مسیر خود شک نکنید ثبات قدم داشته باشید، صدها برابر آن را دریافت خواهید کرد به اهداف دلخواه خود خواهید رسید. من وقتی به آموزشهایی که در سال 1380 گذارنده ام نگاه می کنم تازه متوجه می شوم استادم به چه مطالبی اشاره کرده است و امروز با یک نگرش جدید، مباحث روانشناسی کوانتوم را بیشتر از قبل درک می کنم. شاید آموزش های قبلی من در سال های قبل به درد من نخورده باشد ولی همین آموزش ها امروز سرمایه های زندگی من هستند.
در سال 1395 اتفاق ناخوشایندی افتاد و دچار چالشی شدیم چون که می خواستیم آموزش های خود را تحت سامانه های تلگرامی در اختیار کاربران قرار دهیم که از همه نظر عالی باشد ولی متاسفانه برنامه نویسان خوش قول سرزمین ما مجدداً به ما لطمه زدند. ولی ایرادی ندارد من  مجدداً بهترین برنامه نویسان نخبه کشورمان را به خدمت گرفتم تا هرچه سریعتر پروژه را به بهترین نحو ممکن به شما کاربران عزیز ارائه کنیم.
در سال 1395 تصمیم گرفتم تولید و ارائه نرم افزار راز بیوریتم 4 فصل را متوقف کنم. تولید این نرم افزار از سال 1387 شروع شد و زمان زیادی برای تهیه، ترجمه، تالیف و بروزرسانی این نرم افزار وقت گذاشتم. با وجود فعالیت هایی که از طریق مجامع دانشگاهی و ثبت اختراعی که انجام دادم تصمیم گرفتم چون استفاده از کامپیوترهای شخصی کمتر شده است خواستم این محصول را از مجموعه محصولاتم کنار بگذارم ولی رزومه آن در کنار من باقی خواهد ماند.
در سال 1395 دوره پیشرفته پاکسازی کوانتومی تکمیل شد و باز هم آموزش های جدید به آن اضافه خواهد شد. در سامانه جدیدی که دوره ها از طریق آن ارائه خواهد شد هم بحث آموزش و پیگیری این آموزش ها در نظر گرفته شده است، به قول استاد عزیزم ما باید 2 بار بازاریابی را انجام دهیم یکبار هنگام فروش محصولات و بار دیگر پیگیری برای استفاده کاربردی و صحیح از محصول خریداری شده، تا کاربر به نتیجه دلخواه خود برسد. طی این سامانه عالی که در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت مطمئناً آموزش ها به نوعی بسیار عالی به شما عزیزان ارائه خواهد شد.
در سال جدید 1396 رسالت جدیدی را ارائه خواهم کرد. رسالت جدید من در نوروز 96 ارائه دادن آموزش جدید در حوزه رسالت است. دوست دارم به همه کاربران کمک کنم که رسالت خودشان را پیدا کنند. طی آموزش های رایگان، یا در قالب دوره های پیشرفته و فوق پیشرفته، آن رسالتی که خداوند برای انجام آن ما را خلق کرده است، پیدا کنیم و اتفاقات بزرگی را برای خلق کنیم و به اهداف عالی خود برسیم.
در سال 1396 در حوزه رونق بازار و کسب و کار که بعضی دوستان پیام می دهند دچار ورشکستگی های مالی شده ایم آموزش های عالی را ارائه خواهم داد و این باور جمعی که وضعیت مالی خراب است را می خواهیم به کمک همدیگر از بین خواهیم برد. در حوزه باران رحمت الهی و بارندگی بیشتر بر سرزمین مان ایران یک ارتعاش جمعی را با هم آغاز خواهیم کرد و کاری می کنیم که با سطح ارتعاشات عالی ما از دریای سرخ و مدیترانه و هر جایی که لازم است ابرهایی بر وارد کشور عزیزمان ایران بشوند و از آیات قرآن و مباحث کوانتومی برای بارش رحمت الهی بر سرزمین کشورمان ایران استفاده خواهیم کرد.
سال 1396 محتوای جدید تری به دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته اضافه خواهد شد و ارزش محتوایی محصول افزایش خواهد یافت و تولید محتوای دوره فوق پیشرفته پاکسازی کوانتومی هم از انتهای ماه مبارک رمضان شروع خواهد شد. بیش از یک سال است که روی محتوای دوره فوق پیشرفته کار شده است و مطمئناً محتوای بی نظیری را در آن ارائه خواهم کرد. تمام آموزش های دوره های پاکسازی کوانتومی در قالبی به شما ارائه خواهد شد که بی نظیر خواهد بود و علاوه بر آموزش، تعامل و اجرا هم در آن گنجاده شده است.
در ایام عید نورزو 96 تکنیک کاربردی را با هم مرور خواهیم کرد و آن این است که یک نیت 4 ساله انجام بدهید که 4 سال دیگر دوست دارید به چه خواسته ها و اهدافی برسید. بیاییم کمی واقع گرایانه تر باشیم. خیلی ها بیان می کنند که می توانیم در عرض 6 ماه به اهداف خود برسیم ولی شاید اصلا 6 ماهی لازم باشد که ما فقط 6 ماه آموزش ببنیم تا متوجه شویم رسالتمان چیست؟ شاید 6 ماه لازم است سعی خطا انجام دهیم که به تجربه و پختگی بیشتر برسیم.
بیاییم در نوروز 96 یک دوره 4 ساله را برای خودمان در نظر بگیریم و اهداف 4 ساله ای را برای خودمان تعریف کنیم. در خیلی از کتاب های موفقیت گفته می شود که اهداف بلند مدت بین 5 تا 7 سال است ولی من به شما عزیزان می گویم که یک برنامه ریزی 4 ساله ای را برای خودتان تعریف کنید.
آیا حاضرید در نوروز 96 قدمی برای موفقیت خود بردارید؟ بیاییم در ایام نورزو 96 ، در دید و بازدیدها و مسافرت ها سعی کنیم به این سوال مهم کوانتومی فکر کنیم که من 4 سال دیگر می خواهم به چه اهدافی برسم؟ در این چند روز ابتدایی نورزو 96 از خودتان سوال کنید، ممکن پاسخ سوال ما در همین دید و بازدیدها و مسافرت ها نهفته باشد. شادی ایام نوروز 96 ، شادی 4 سال آینده ما را شکل خواهد داد.
بیاییم در نوروز 96 اولین قدم را برای رسیدن به موفقیت را برداریم. خود من نزدیک به 14 سال طول کشید تا طعم موفقیت را درک کنم. خیلی سعی و خطا کردم خیلی وقت ها دچار ورشکستگی شدم و نتیجه ای نگرفتم ولی امروز همه آن اتفاقات را لطف خدا می بینم، همه این تجربه ها به نوعی سرمایه های زندگی من شده اند، آن خطاها امروز باعث رشد من شده اند و من به مقطعی رسیده ام که به مسائل با بینش و درک بهتری نگاه می کنم.
بیاییم کاغذی برداریم و در نوروز 96 یک هدف متعالی و یک هدف بلند مدت 4 ساله برای خود تعریف کنیم که برای 4 سال آینده خود که دقیقاً سال 1400 می شود ، می خواهم به چه جایگاهی برسم؟ می خواهم نوروز 1400 یک عید ارزشمندی برای شما باشد و موفقیت خودتان را در نوروز 1400 جشن بگیرید و با خود مرور کنید که من در 4 سال قبل و در نوروز 1396 برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کرده بودم.
هدف خود را درنظر بگیرید به صورت معکوس به آن برسید. در کتاب هفت عادت مردمان موثر تالیف استفان کاوی ، یکی از تکنیک های این کتاب همین است که از آخر به اول به اهداف خود برسید. هدف بلند مدت تا به امروز که نوروز 96 است برسید. برنامه ریزی های لازم را برای خود طراحی کنید. نیت کنید که من 4 سال دیگر می خواهم به هدف عالی خود برسم. اگر این نیت را به صورت قوی انجام دادید مطمئناً به نتایج عالی هم می رسید. یقیناً نوشتن اهداف شما در نوروز 96 در این جهان هستی ثبت خواهد شد. فقط باید تصمیم بگیرید و این سوال مهم را از خود بپرسید که دوست دارید در 4 سال آینده به چه جایگاهی برسید؟

اهداف بلند مدت

در این 13 روز تعطیلات نوروز 96 دائماً این سوال را از خودتان بپرسید و به پیام ها و روابط و آدم ها توجه کنید تا واقعاً به آن هدفی که خواسته دل شماست برسید و از 14 فروردین به بعد برای رسیدن به هدف، تلاش خود را آغاز کنید. من هم سعی خواهم کرد در طی این 4 سال به شما در رسیدن به اهداف تان کمک تان کنم تا به بهترین شکل به اهداف خود برسید. از آموزش های رایگان و مطالبی که در دوره های پاکسازی کوانتومی در اختیار شما قرار خواهد گرفت استفاده کنید تا به اهداف خود برسید.

اهداف بلند مدت

ما بیشتر از آنچه فکرش را می کنیم توانمند هستیم. ما به عنوان اشرف مخلوقات به قدری قدرتمند هستیم که می توانیم به تمام خواسته ها و اهداف خود برسیم. خدای مهربان ما را جانشین خودش در این سرزمین قرار داده است و از روح خودش در وجود ما دمیده است. ما به واسطه پاکسازی که انجام می دهیم می توانیم به من الهی خود نزدیک تر شویم و به قدرت های ویژه خودمان دست پیدا کنیم.

دانلود متن به صورت PDF

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه در “اهداف بلند مدت و راه رسیدن به آن ها در نوروز 96

  1. مرتضی گفت:

    ازجناب افلاکی واقعا سباسگذارم ایت کلیب ها واقعا بمن کمک کرد اصلا صدای جناب افلاکی رو گوش میکنم حالم خوب میشه

  2. gallreyalmas527@gmail.com گفت:

    سلام من حامد رنجبر از کرمان شهر رفسنجان هستم و تازه با اقای افلاکی و دکتر حلت اشنا شدم و و تمام کلیپ های اموزشی جالب و جزاب اقای افلاکی رو دارم و نگاه میکنم فقط اگه میشه در باره ی اعتیاد و مواد مخدر هم بحث کنید و رانمایی کنید کسانیکه در این باتلاق اعتیاد شدیدا گیر کرده اند خیلی خیلی خیلی ممنونم ازت اقای افلاکی و بینهایت تشکر میکنم واقعا سما مرد بزرگی هستید و یکی از ارزوهای من اینه شمارو از نزدیک ببینم اقای افلاکی حاظرم جونمو بدم فقط یک لحظه ببینمتون و باهاتون حرف بزنم خیلی دوستت دارم خیلی مردی خیلی عاشقتم اقای افلاکی و همیشه بهترینهارو براتون ارزو میکنم ارزومه ببینمتون ارزومه ارزومه ارزومه ???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link