انرژی مثبت و رابطه آن با طبیعت گردی

انرژی مثبت و رابطه آن با طبیعت گردی
5/5
فهرست عناوین این مقاله
5
(1)

برای این که سطح ارتعاشات و انرزی مثبت ما عالی شود می توانیم

به طبیعت سفر کنیم و از طبیعت انرژی لازم را دریافت کنیم و

حتی می توانیم از گل و گیاه و درخت و طبیعت پارک محله

خود نیز انرژی بگیریم و نکته مهم اینست که ما باید دریافت کننده عالی انرژی باشیم

و مانند افراد عادی به سطح انرژی کمی از طبیعت قانع نشویم و همواره

دروازه های دریافت انرژی خود را برای انرژی های عالی طبیعت

باز نماییم و این نوعی آگاهی و نگرش عالی است.

نکته ای که در این ویدیو می خواهم به آن اشاره کنم این است که ما در طبیعت گردی می توانیم به شدت انرژی مثبت جذب کنیم. این مکان یکی از بهترین آبشارها و چشمه های آب سرد ایران است. چشمه آتشکده لردگان واقع در استان چهارمحال و بختیاری، آب بسیار سرد و خنک و طبیعت زیبا و آبشارهای بسیار دیدنی دارد و منطقه گردشگری بسیار عالی محسوب می شود.

تمام افرادی که به این طبیعت زیبا آمده اند سطح انرژی مثبت

بسیار بالایی پیدا می کنند. وقتی طبیعت گردی می کنیم،

می توانیم با این طبیعت زیبا هم فرکانس بشویم. همین الان از خانه بیرون بزنید،

حتی اگر شده به پارک محله تان بروید و از طبیعت زیبای آن استفاده کنید

و سطح انرژی خود را افزایش دهید. مبحث قانون جذب و تجسم خلاق

روی قانون ارتعاش و نوع فرکانس افکار ما استوار است.

ما باید سطح ارتعاش مثبت خودمان را بالا ببریم

تا جهان هستی هم بهترین ها را برای ما متجلی کند.

برای تأثیر انرژی مثبت بر موفقیت و بهبود روابط شخصی مقاله: انرژی مثبت چیست را بخوانید!

انرژی مثبت

وقتی من طبیعت گردی می کنم، ارتعاش و فرکانس این طبیعت زیبا را جذب می کنم، این آب و هوا پر از انرژی مثبت و پاک است. پر از انرژی مثبت است که آن را به ما انتقال می دهد. افرادی که طبیعت گردی می کنند و از این طبیعت زیبا استفاده می کنند و از آب آن می نوشند، بدون شک جذب انرژی کائنات را درک می کنند. اما نکته مهمی که از این به بعد در طبیعت گردی باید به آن دقت کنید این است که وقتی به طبیعت بکر خداوند می روید باید دریافت کننده عالی باشید.

به این مفهوم که هر کسی در این طبیعت بکر حضور داشته باشد و از این آب بنوشد، انرژی این طبیعت زیبا را دریافت می کند و سطح انرژی خودش را بالا می برد. ولی کسی بیشترین انرژی را دریافت می کند که دریافت کننده ای آگاه باشد. حاضرید چقدر از این طبیعت های زیبا و بکر انرژی دریافت کنید. باید دریچه های وجودی خود را باز کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید. آبی که می نوشید، می تواند به شدت انرژی را به شما انتقال دهد. ما حتی اگر هم حواسمان نباشد باز هم طبیعت انرژی خودش را به ما انتقال می دهد ولی باید سعی کنیم دریافت انرژی از طبیعت را با آگاهی انجام دهیم.

این طبیعت بکر و زیبا بدون هیچ چشم داشتی انرژی مثبت کائنات را در اختیار ما قرار می دهند. یادتان باشد هر موقع خواستید سطح فرکانس مثبت خود را افزایش دهیم، طبیعت گردی را در برنامه های خودتان قرار دهید. به کنار رودخانه، جنگل یا پارک محل زندگی خود بروید و انرژی این طبیعت زیبا را دریافت کنید. با همین آبشار هم فرکانس شوید و انرژی آن را دریافت کنید. یادمان باشد وقتی طبیعت گردی می کنیم دریافت کننده عالی باشیم، هم نسبت به انرژی مثبت کائنات موجود و هم نسبت به جذب پول و ثروت.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link