برای این که سطح ارتعاشات و انرزی مثبت ما عالی شود می توانیم به طبیعت سفر کنیم و از طبیعت انرژی لازم را دریافت کنیم وحتی می توانیم از گل و گیاه و درخت و طبیعت پارک محله خود نیز انرژی بگیریم و نکته مهم اینست که ما باید دریافت کننده عالی انرژی باشیم و مانند افراد عادی به سطح انرژی کمی از طبیعت قانع نشویم و همواره دروازه های دریافت انرژی خود را برای انرژی های عالی طبیعت باز نماییم و این نوعی آگاهی و نگرش عالی است.

انرژی مثبت

 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
19 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

نکته ای که در این ویدیو می خواهم به آن اشاره کنم این است که ما در طبیعت گردی می توانیم به شدت انرژی مثبت جذب کنیم. این مکان یکی از بهترین آبشارها و چشمه های آب سرد ایران است. چشمه آتشکده لردگان واقع در استان چهارمحال و بختیاری، آب بسیار سرد و خنک و طبیعت زیبا و آبشارهای بسیار دیدنی دارد و منطقه گردشگری بسیار عالی محسوب می شود.تمام افرادی که به این طبیعت زیبا آمده اند سطح انرژی مثبت بسیار بالایی پیدا می کنند. وقتی طبیعت گردی می کنیم،می توانیم با این طبیعت زیبا هم فرکانس بشویم. همین الان از خانه بیرون بزنید، حتی اگر شده به پارک محله تان بروید و از طبیعت زیبای آن استفاده کنید و سطح انرژی خود را افزایش دهید. مبحث قانون جذب و تجسم خلاق روی قانون ارتعاش و نوع فرکانس افکار ما استوار است. ما باید سطح ارتعاش مثبت خودمان را بالا ببریم تا جهان هستی هم بهترین ها را برای ما متجلی کند.

انرژی مثبت

وقتی من طبیعت گردی می کنم، ارتعاش و فرکانس این طبیعت زیبا را جذب می کنم، این آب و هوا پر از انرژی مثبت و پاک است. پر از انرژی مثبت است که آن را به ما انتقال می دهد. افرادی که طبیعت گردی می کنند و از این طبیعت زیبا استفاده می کنند و از آب آن می نوشند، بدون شک جذب انرژی کائنات را درک می کنند. اما نکته مهمی که از این به بعد در طبیعت گردی باید به آن دقت کنید این است که وقتی به طبیعت بکر خداوند می روید باید دریافت کننده عالی باشید.به این مفهوم که هر کسی در این طبیعت بکر حضور داشته باشد و از این آب بنوشد، انرژی این طبیعت زیبا را دریافت می کند و سطح انرژی خودش را بالا می برد. ولی کسی بیشترین انرژی را دریافت می کند که دریافت کننده ای آگاه باشد. حاضرید چقدر از این طبیعت های زیبا و بکر انرژی دریافت کنید. باید دریچه های وجودی خود را باز کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید. آبی که می نوشید، می تواند به شدت انرژی را به شما انتقال دهد. ما حتی اگر هم حواسمان نباشد باز هم طبیعت انرژی خودش را به ما انتقال می دهد ولی باید سعی کنیم دریافت انرژی از طبیعت را با آگاهی انجام دهیم.این طبیعت بکر و زیبا بدون هیچ چشم داشتی انرژی مثبت کائنات را در اختیار ما قرار می دهند. یادتان باشد هر موقع خواستید سطح فرکانس مثبت خود را افزایش دهیم، طبیعت گردی را در برنامه های خودتان قرار دهید. به کنار رودخانه، جنگل یا پارک محل زندگی خود بروید و انرژی این طبیعت زیبا را دریافت کنید. با همین آبشار هم فرکانس شوید و انرژی آن را دریافت کنید. یادمان باشد وقتی طبیعت گردی می کنیم دریافت کننده عالی باشیم، هم نسبت به انرژی مثبت کائنات موجود و هم نسبت به جذب پول و ثروت.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر