انتخاب دوست ؟در انتخاب دوستانتان دقت کنید

انتخاب دوست

جیم ران یکی از بزرگترین اساتید موفقیت دنیا میگوید
که شما میانگین 5 نفری هستید که با آنها به شدت در ارتباط هستید.
اگر این افراد انسانهای موفقی باشند، شما هم موفقید.
اگر در اطراف شما آدمهای مثبت و موفق وجود ندارد
این ویدئو راهکار بسیار جالبی برای این مشکل دارد
و مطمئن باشید با انجام این روش شما هم جزو ثروتمندان این سرزمین خواهید بود
 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
27 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
دوستان شما چه کسانی هستند؟
شما وقت خود را بیشتر با چه کسانی می گذرانید؟
نزدیکان شما چه افکاری دارند؟ نگاهشان به زندگی چگونه است؟
نکته مهمی که در اصول موفقیت وجود دارد این است
که ما از لحاظ شخصیتی میانگین 5 نفر نخستی هستیم
که با آن ها بیشترین ارتباط را داریم. مطمئن باشید شما
هم خلق و خوی آن ها را پیدا می کنید و مثل آنها رفتار می کنید.
نگاهتان به ثروت، سلامتی و انرژی شبیه آن هاست.
اکثر افراد می گویند که وضعیت خراب است و نمی شود
و غالباً منفی بافی می کنند. اگر دوستان ما هم منفی باشند با هم
مثل همان ها می شویم یک دفعه متوجه می شویم در جوی قرار گرفته ایم
که هم تیپ آنها شده ایم. تجربه ای که خود بنده در محیط قبلی کارم
و بعد چند سال متوجه شدم که خودم هم دقیقاً مثل همکارانم رفتار می کنم.
چون خلق و خوی آن ها را گرفته بودم و من هم رفتار آن ها را تکرار می کردم.
چون با آنها همزیستی می کردم و مثل آنها شده بودم.
انتخاب دوست
جیم ران یکی از اساتید موفقیت اشاره می کند ببین 5 نفر اصلی زندگی شما چه کسانی هستند دقیقاً شخصیت شما هم مثل آن پنج نفر شکل می گیرد. اگر 5 دوست خیلی موفق و تاثیرگذار در زندگی تان دارید یقیناً شما هم مثل آن ها می شوید. پس بیایید 5 نفر اول زندگی مان را بررسی کنیم، ببنیم چه کسانی هستند اگر آدمهای مثبتی هستند پس ما هم وضعیتی خوبی داریم و اگر هم نیستند سراغ دوستانی برویم، آدم هایی را پیدا کنیم و با کسانی معاشرت کنیم که ما هم، هم تیپ آن ها شویم. سطح انرژی مان مثل آنها شود، مثل آنها فکر کنیم، دیدگاه مان به زندگی مثل آنها بشود، به جهان هستی به کائنات طوری که آنها نگاه می کنند، نگاه کنیم. اگر از این تیپ آدم ها پیدا کردید به شما تبریک می گوییم. خوب شاید بعضی ها بگویند در اطراف من چنین افرادی نیستند، آدم های با فرکانس مثبت اطراف من وجود ندارد.
انتخاب دوست
خوب راهکاری که ما به شما پیشنهاد می کنیم این است که بهترین آدم ها و بهترین استادهای موفقیت را به خانه خود دعوت کنیم و با آنها هم نشین باشیم. فقط کافی است کتاب های اساتید موفقیت را بخوانید و بهترین جملات آنها را در کتابهایشان جست و جو کنیم. وقتی ما شروع به خواندن این چنین کتابهایی کنیم، ما هم آرام آرام شکل آنها می شویم. اگر اهل مطالعه هستید که عالی است اگر نیستید توصیه می کنم حتماً این کار را انجام دهید. یک ربع مطالعه در روز حتماً در برنامه تان قرار دهید. یک ربع کتاب های انگیزشی، کتاب هایی که با فرکانس مثبت و انرژی مثبت را مطالعه کنید. این کتاب ها را بگیرید، حتی اگر شده روزی یک صفحه بخوانید، سعی کنید این گونه خودتان را شارژ کنید تا شما هم، فرکانس مثبت را دریافت کنید. این یک ربع را می توانید با یک آدم مثبت هم فرکانس شوید، هم کلام شوید و شروع کنید به زندگی و سعی کنید چیزهایی را که یاد می گیرید در طول روز اجرا کنید. این یکی از روشهایی است که به خوبی جواب می دهد.  
در شب هنگام هم که شب به سطح آلفا می روید، فرصت مناسبی برای مطالعه است. یک ربع قبل از خواب هم می توانید کتاب بخوانید و با نویسنده آن هم رفکانس شوید و حرفهایش را درک کنید. حس خوبی بگیرید و بعد با آن افکار بخوابید و فردایتان را با افکار و انرژی مثبت شروع کنید. شک نکنید اتفاقات بزرگی برای ما خواهد افتاد.
در این جا به دو نکته اشاره کردیم. اولاً سعی کنید در انتخاب دوست خوبی دقت کنید ، چون 5 نفر نخستی که اطراف شما هستند روی شما تاثیرات مستقیمی می گذارند. ببینید چه کسانی هستند بعضی ها را شاید حذف کنید بهتر باشد. در دوره پاکسازی کوانتومی یکی از مسائلی که به آن می پردازیم این است که بعضی از آدم ها را باید از صحنه زندگی مان حذف کنیم، بعضی ها را باید کنار بگذاریم.
انتخاب دوست
یکی از مسائل دیگر این است که اگر آدم های اطراف شما موفق و مثبت اندیش هستند که عالی است اگر هم پیدا نکردید از جهان هستی بخواهید که آن ها را بر سر راهتان قرار دهد. اگر در زندگی ما هیچ کسی پیدا نشد، می توانیم این خلا را با خواندن یک سری از کتاب ها مثبت و دوره های انگیزشی پر کنیم و فاز فرکانسی خود را مثبت کنیم. وقتی این اتفاق افتاد بگذارید ما جز یکی از 5 نفر آدم خوب در زندگی اطرافیان مان باشیم، بگذارید ما نقش مثبت را بازی کنیم. شاید قرار نیست که فعلا اطراف ما آدم های مثبتی وجود داشته باشند ولی بگذارید ما کسانی باشیم که بر دیگران تاثیرگذار باشیم. شاید یک کلام مثبت شما زندگی یک نفر را تغییر دهد و بدانید انرژی مثبت را دریافت می کنید. وقتی شما شاد می شوید با دادن این شادی به دیگران خوشحالی شما دو چندان می شود. چون شادی مقوله ای است که با تقسیم کردن آن، شادی کم که نمی شوید هیچ، افزایش هم می یابد. شما وقتی مطلبی را در کتابی یاد می گیرید حتماً سعی کنید آن را با کسی مرورش کنید. حتماً آن را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. چون در یاد دادن است که خودمان بیشتر یاد می گیریم. شک نکنید، امتحانش کنید من بارها وقتی یک مطلبی را با دیگران مرور می کنم متوجه می شوم که مطلب جدیدی را خودم یاد گرفتم. و آن مطلب را بهتر یاد می گیریم متوجه می شوم چه مطلب زیباتری را یاد گرفتم، پس این نکات را در نظر بگیرید.
انتخاب دوست
حتماً در انتخاب دوست خوب دقت کنید، اگر دوستان خوبی در کنار شما نیستند شما با کار کردن روی خودتان به دوستان خوب دیگران تبدیل شوید. بهترین و بزرگترین مردان و زنان موفق دنیا را با کتاب هایشان در زندگی تان دعوت کنید. کتاب ها گنجی هستند که وقتی آن را باز می کنید انگار به گنج های درون آن دسترسی می یابید. این همه گنج در اطراف ما هست فقط باید آنها را مطالعه کنیم. انرژی و فرکانس مثبت را در درونتان دریافت کنید و با آن زندگی کنید. سعی کنید مطالبی را که فرا می گیرید به آن عمل کنید.
توصیه می کنم مثل کسانی نباشیم که دنبال تمام کردن کتاب هستند، باید کتاب را آرام آرام درک کنید و سعی کنید مطالب آن را بفهمیم و به آن عمل کنیم و آن وقت ببینید چه اتفاقات بزرگی در زندگی تان می افتد. انرژی مثبت برای شما ایجاد خواهد شد، سعی کنید یکی از بهترین دوستان برای اطرافیانتان باشید و انرژی مثبت را بین آن ها تقسیم کنید تا اتفاقات بزرگی هم برای شما رخ بدهد.

دانلود متن به صورت PDF

انتخاب دوست

مشاهده ویدئوهای بیشتر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.