ارتعاش مثبت خود را به جهان هستی باطل نکنیم!

در این ویدئو خواهید دید که گاهی اوقات ما چگونه ارتعاشات عالی خود را به جهان هستی خراب میکنیم. ما با فکر خوب ، کلام خوب و عمل خوب ارتعاش عالی را به جهان هستی ارسال می کنیم ولی متاسفانه گاهی با یک رفتار اشتباه ، اثر این ارتعاش مثبت را باطل می کنیم و در نتیجه خواسته های عالی ما محقق نمی شود. در این آموزش این رفتار اشتباه را با استناد با کلام نور بررسی خواهیم کرد و دیگر این خطا را مرتکب نخواهیم شددیگران از زندگی‌مان نوعی پاکسازی کوانتومی است که می‌توانیم نتایج بسیار عالی از انجام دادن آن را بگیریم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
27 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

ما همیشه با جهان هستی در تعامل هستیم، عمل خیری انجام می‌دهیم،فکر خوبی می‌کنیم، احساس خوبی داریم، این احساس و افکار خوب ما به عنوان یک ارتعاش مثبت به این جهان هستی ارسال می‌شود و دوباره جهان هستی هم از همان جنس به ما بازمی‌گرداند، به قول مولانا:

این جهان کوه است و فعل ما ندا    سوی ما آید نداها را صدا

اگر در برابر کوهی فریاد بزنیم پژواک صدای ما به سوی خودمان باز می‌گردد، اگر عملی انجام دهیم از همان نوع به سوی خودمان باز می‌گردد. اما نکته ظریفی وجود دارد، بعضی وقت‌ها این ارتعاش مثبت را به جهان هستی ارسال می‌کنیم ولی جوابی دریافت نمی‌کنیم. در قرآن آیه 264 سوره بقره اشاره می‌کند: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تُبْطِلُوا صَدَقَاتِكُم بِالْمَنِّ وَالْأَذَى، ای کسانی که ایمان آوردید صدقات خود را با منت گذاشتن و اذیت کردن باطل نکنید. من کار خوب انجام می‌دهم، ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال می‌کنم، ولی شروع می‌کنم به منت گذاشتن و اذیت کردن. آزار و اذیت و منت گذاشتن من بر سر دیگران باعث می‌شود این عمل خوب، این ارتعاش مثبت من باطل بشود. باید مراقب باشیم ارتعاش مثبت خودمان را باطل نکنیم. کار خوبی کرده‌ایم و در انتظار دریافت بازتاب آن هستیم، این قانون جهان هستی است، خوبی می‌کنی، خوبی می‌گیری.

تو نیکی می‌کن و در دجله انداز   که ایزد در بیابانت دهد باز

اما با منت گذاشتن و اذیت کردن اثر آن را باطل می‌کنیم، نباید بعد از کار خوب و ارتعاش مثبت منت بگذاریم، اگر در حق کسی خوبی می‌کنیم با منت گذاشتن آن را از بین نبریم. بیاییم منت گذاشتن و اذیت کردن دیگران را از زندگی خود حذف کنیم. می‌خواهید ثروتمند شوید، می‌خواهید سالم بمانید، می‌خواهید فراوانی و برکت در زندگی‌تان جاری بشود، می‌خواهید به خواسته‌های خودتان برسید، از همین امروز تصمیم بگیریم، منت گذاشتن و اذیت و آزار بابت عمل خوب در حق دیگران را کنار بگذاریم، چون به شدت دارای ارتعاش منفی است.کلام نور به درستی اشاره می‌کند: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تُبْطِلُوا صَدَقَاتِكُم بِالْمَنِّ وَالْأَذَى این آیه بیان می‌کند که عمل خوب و ارتعاش مثبت ما دارای اثری در این جهان هستی است پس آن را با منت گذاشتن و اذیت کردن باطل نکنیم. حذف کردن منت و اذیت دیگران از زندگی‌مان نوعی پاکسازی کوانتومی است که می‌توانیم نتایج بسیار عالی از انجام دادن آن را بگیریم.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر