ارتعاش ترس

ما به عنوان اشرف مخلوقات دائما با ارتعاشات هیجانات درونی خود بر تمام ذرات این عالم تاثیر به سزایی داریم و اگر ترس و اضطراب داشته باشیم باعث میشود که ارتعاش ترس بر روی تمامی پدیده های اطراف ما تاثیر منفی بگذارد واگر در درون سرشار از آرامش باشیم سبب تغییرات مثبت بر پدیده های فیزیکی این عالم خواهیم شد. در فیزیک کوانتوم اثر مشاهده گر بر رفتار ذرات این عالم ثابت شده و ما باید مشاهده گری عالی باشیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

22 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

با یکی از دوستان کنار دریاچه ای رفته بودیم، قسمتی از ساحل به خاطر شیب زیادی داشتممکن بود یک ماشین کاملا واژگون شود. دوست من شروع به سوت زدن کردو به خاطر این که مسافت هم طولانی بود و کاری نمی توانستیم بکنیممن هم آرام نگاه می کردم ولی در درونم راز  و نیاز می کردم که خدای من اینماشین و مسافرانش را نگه دار.

گر نگه دار من آن است که من می دانم     شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.

در آن موقعیت ارتعاش من آرامش بود و آن دوست من میزد توی سرش میزد وای ماشین داره چپ میشه افتاد، افتاد، افتاد و ارتعاش ترس را ارسال می کرد. باور کنید لاستیک آن ماشین با ارتعاش مثبت و ارتعاش ترس تحت تاثیر قرار می گرفت من این موضوع را بارها تجربه کرده ام. جاهایی بوده که من در برف گیر کرده ام و دیگر ماشین حرکت نمی کرده و یک لحظه با یک توکل و توسل این ماشین را به حرکت درآمده است. به خاطر حجم زیاد برف همه ماشین ها گیر کرده بودند و ما در حال حرکت در برف بودیم.این سطح ارتعاشات ما است که روی تک تک ذرات این عالم اثر می گذارد. می خواهم به شما بگویم ارتعاش ترس خود را از مسائل گوناگون کنار بگذارید. ارتعاش ترس را از خودمان دور کنیم و در یک لحظه که در موقعیت خاصی قرار می گیریم به یاد این باشیم که خدای مهربانی هست که خیرالحافظین است. من و شما به عنوان یک بیننده و دید ناظر کوانتومی می توانیم تاثیرگذار باشیم. من هم می توانم یک مشاهده گر ترسو باشم که روی تمام رخدادها اثر منفی می گذارم و با ارتعاش ترسم دقیقاً شرایط را برای ایجاد یک اتفاق بد فراهم می کنم و یا این که می توانم آرامشم خودم را حفظ کنم و او توکل کنم و از خداوند انرژی بگیرم و یک کانال انرژی مثبت باشم برای این که از رخدادهای بد جلوگیری کنم.در زندگی من و شما هم همین گونه است جمله معروفی هست که می گویداز هرچی بترسی سرت میاد . ارتعاش استرس، نگرانی و ترس باعث میشودتا دقیقاً همان رخدادی که از می ترسیم اتفاق بیفتد. بیاییم روی آرامش خود بیشتر کار کنیمو اگر پدیده و رخدادی را مشاهده کردیم به واسطه دعوت خدای مهربان ،سطح ارتعاش خودمان را بالا ببریم و حداقل به عنوان یک مشاهده گر عالی باشیم تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری کنیم. ما هم می توانیم با تمرین آرامش و دور بودن از استرس و نگرانی مشاهده گر عالی باشیم و سلامتی ، شادی، آرامش و ثروت را به سمت خودمان جذب کنیم.

دانلود متن به صورت PDF

 مشاهده ویدئو های بیشتر