پیشگویی و پیش بینی آینده قابل اعتماد است؟

پیشگویی و پیش بینی آینده

چقدر باید به پیشگویی ها اعتماد کرد ؟ آیا فال درست است ؟ آیا فال قهوه درست است ؟ و آیا آینده به روشهای مختلف قابل پیش بینی است ؟ راه درست چیست ؟ چگونه می توان آینده را تغییر داد ؟ چگونه می توانم به گزارشهایی از آینده دست پیدا کنم که واقعا درست باشد . چگونه می توانم آینده را آنگونه که می خواهم رقم بزنم ؟ آیا اصلا آینده در دست ماست یا باید تسلیم این تقدیر ناشناخته گردید ؟ آینده در دست توست اگر بخواهی
 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
11 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

آیا پیشگویی حقیقت دارد؟
فرض کنید پیشگویی درست باشد و قوی ترین پیشگوهای دنیا برای شما پیشگویی کنند، اما نکته بسیار مهم و ظریف این است که اگر قوی ترین پیشگوی دنیا هم در اختیار داشته باشید پیشگویی را بر حسب شرایط کنونی شما انجام می دهد. به نحوی پیشگویی اسکن وضعیت درونی شماست. اسکن وضعیت شما یعنی افکار، احساسات، اعمال شما و هزاران پارامترهای مختلف که در این جهان هستی وجود دارد و بر حسب آن ها است که آینده شما را پیشگویی کند و ممکن هم است درست باشد.
ما پیشگویی و هیچ استادی را رد نمی کنیم نه می گوییم باور کن و نه می گوییم باور نکن اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که پیشگو درون شما را اسکن می کند و از آینده شما می گوید و شاید بر حسب شرایط کنونی شما درست باشد. اما فردا عمل، فکر، احساسمان تغییر می کند. دعایی می کنید، کار خوبی انجام می دهید و تقدیر شما عوض می شود و با تغییر تقدیر شما پیشگویی گذشته به دردتان نمی خورد و درست نیست.
 بارها دیده ایم کسانی که از فال قهوه و روش های دیگر استفاده می کنند،
ممکن است پیش گویی به هر مدلی و به هر روشی درست باشد
ولی شرایط گذشته تا اکنون شما را پیش گویی می کند،
و اسکن درونی شما را انجام می دهد و بر حسب احساسات، افکار، اعمال و کارما
و هزاران پارامتر دیگر آینده ما را می گوید. فردا ما من تغییر می کنیم
چون ما دائماً در حال حرکتیم، در حال جنب و جوش هستیم.
فکر و احساسات ما تغییر می کند.
دوست عزیز گفته می شود که خداوند از ابتدای خلقت
تقدیر همه انسان ها را نوشته است  درست است
ولی روز ازل که تمام نشده است روز ازل برای شما همین امروز
شماست یک دعای خوب، یک کار خیر انجام دهید تا روز ازل
برای شما همین امروز باشد. خداوند تقدیر شما را همین الان تغییر می دهد.
پس جدای از پیشگویی این خود شما هستید که می توانید آینده خود را پیش بینی کنید بر حسب اعمالتان بر حسب افکار و بر حسب احساساتی که امروز به جهان هستی ارسال می کنید. اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید اگر بتوانید شادی درونی تان را حفظ کنید اگر بتوانید عشق، محبت، پاکی درون را حفظ کنید و به جهان هستی ساطع کنید ما به شما می گوییم قوی ترین پیش گوهای دنیا بهترین ها را برای شما پیشگویی خواهند کرد.
سعی کنید از امروز خوبی را تمرین کنید با این کار پیشگویی شما این است که بهترین آینده را پیش رو خواهید داشت. بهترین رویدادها و رخدادها منتظر کسانی است که الان شروع به کار کردن روی خودشان می کنند، درونشان را پاک می کنند، این پاکی درون باعث می شود احساسات افکار درونی ما منجر به رقم خوردن اتفاقات خوبی برای ما شود. من پیش گویی را رد نمی کنم تایید هم نمی کنم، ولی می گویم که قوی ترین پیش گوی عالم خودتان هستید چون شما هستید که سرنوشتان انتخاب می کنید. چون خداوند قدرت اختیاری در وجودتان قرار داده است که با این اختیار می توانید آینده تان را تغییر دهید مطمئن باشید بهترین آینده منتظر شماست اگر امروز تصمیم بگیرید که درونتان را پاک کنید. 

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

1 پاسخ
  1. زهرا
    زهرا گفته:

    نمیدونید چقدر این مطلبتون به من آرامش بخشید واقعا براتون طلب خیر و سلامتی می کنم
    من به شخصه پیش فالگیر نرفتم یکی از آشناهامون هست که زندگی عجیبی داره و به قول گفتنی دستی تو ماورا داره و سه سال پیش راجب آینده من با یک نفر حرفهایی زد که امروز این حرفها باعث سلب آرامش منه،باعث شده همش حس بدی به اون آدم داشته باشم و به کلی راجب آینده ی خودم حس ترس بکنم، درصورتی که این حرف شما کاملا به دلم نشست بنظر منم هیچکس جز خود آدم قادر به پیش بینی آیندش نیست. واقعا ممنونم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.