سلام به دل‌های پاک شما عزیزان

سئوالی هست که بسیاری از ما کاربران از ما درباره بیماری می‌پرسند. وقتی نظرات کاربران عزیز ما در کانال گذاشته می‌شود که با تکنیک تبسم، فلان بیماری خوب شد، فلان فرد شفا پیدا کرد، و مانند این؛ سئوال پیش می‌آید که: «ما بیماری ام اس داریم، ما سرطان داریم، .. آیا این دوره پاکسازی کوانتومی را بخریم؟ برای ما مفید است؟»

دوره پاکسازی کوانتومی : یک راه حل معنوی

من می‌خواهم این سئوال را این جا جواب بدهم. ما به هیچ عنوان ادعا نمی‌کنیم که با خرید دوره ما، بیماری شما خوب می‌شود. اصلا این طور نیست. من اصلا پزشک نیستم که بخواهم شما را درمان کنم! این دوره شما را شفا نمی‌دهد. اما نکات بسیار مهمی را باید خدمت شما بگویم.

کسانی که از دوره پاکسازی کوانتومی استفاده می‌کنند، اتفاق جالبی برایشان رخ می‌دهد. آن‌ها به آرامش می‌رسند. وقتی بدن شما به آرامش برسد، سیستم خودشفادهی بدن شما بهتر کار می‌کند. وقتی من و شما آرام باشیم، بدن ما – که شعور دارد و این شعورش شفادهنده است – شروع به کار می‌کند. گلبول‌های سفید فعال می‌شوند و برای راندن و حذف بیماری تلاش می‌کنند. یعنی این نتایجی که از استفاده از این دوره چه در سطح مقدماتی، چه در سطح پیشرفته، برای کاربران ما اتفاق می‌افتد، برای خود من خیلی اعجاب‌انگیز است. گاهی وقت‌ها به دوستانم، پشتیبانان و اطرافیانم به شوخی می‌گویم خودم هم باید یکی از این دوره‌ها بخرم.این نتایج برای من هم بسیار جالب است. اما ادعایی در این زمینه نداریم. دوره پاکسازی کوانتومی یک راه حل معنوی است. با یک راه حل معنوی وقتی شروع می‌کنید خیلی از مشکلات حل می‌شود.

من همیشه دوست دارم این دفترچه بیمه را مثال بزنم که بالای آن نوشته شده: «هوااشافی». ما وقتی به دکتر می‌رویم و دکتر هم برای ما یک وسیله و رابط الهی است. اما او هر چه انجام بدهد، در آخر خدا است که شفا می‌دهد. اگر شما به تکنیک‌های معنوی و راه حل‌های معنوی متوسل بشوید، شفای بیشتر  الهی را در خودتان فعال می‌کنید.چون از روح خودش در شما دمیده است. ما بسیار قدرتمند هستیم. اگر به دیدگاه انرژیکی بخواهید اتفاقات درون‌تان را بررسی کنید، وقتی خودتان را در آرامش ببینید و مراقبه کنید؛ می‌ببینید که چه قدر با درون خودتان و آرامش درونتان می‌تونید بیماری را بیرون کنید،. در این صورت کن فیکون خواهید کرد و بیماری را از بین خواهید برد. شک نکنید!

جای خالی قدرت ذهن در درمان‌های امروزی

همه پزشک‌ها می‌گویند که روحیه خود را حفظ کن، محکم باش! اما جای ابهام و تاسف است که چرا جای بعضی از چیزها در  دنیای پزشکی ما خالی است. در کتاب شفای کوانتومی اثر دیپاک چوپرا  گفته شده که: «متاسفانه پزشکی ذهن بدن جدی گرفته نشده است.» مثلا ما بیماری را که به سرطان مبتلا شده تحت پرتودرمانی قرار می‌گیرد، تحت شیمی‌درمانی قرار می‌دهیم، اما مراقبه‌های ذهنی به او نمی‌دهیم. به او یاد نمی‌دهیم که با ذهن خود چطور می‌تواند شفا پیدا کند. انگار این بخش از علم پزشکی حذف شده و به کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند هم به ناحق تهمت زده می‌شود که شما در کار پزشکی دخالت می‌کنید!

من امروز می‌خواهم بگویم ما کاری جز این که امید بدهیم نمی‌کنیم. هر پزشکی می‌داند که امید در بیمار مانند یک موتور شفا است. این شوخی نیست. به آن شک نکنید. اگر امید به خدا داشته باشید، اگر به شفاگر درونتان که جنس رحمت الهی است امید داشته باشید، چرا نباید بتوانید بیماری را زمین بزنید؟ چرا کسانی که شرایط خیلی بدی داشته‌اند را در نظر نمی‌گیرید. کسانی که پزشکان از آن‌ها قطع امید کرده‌اند و گفته‌اند: «کارت تمام است، دیگر درمان اثر ندارد! نه جراحی، نه پرتودرمانی، نه شیمی‌درمانی!» و آن‌ها یا از کسی یاد گرفته‌اند یا خدا در دلشان الهام کرده است، تصور کرده‌اند که هر روز تومور دارد کوچک و کوچکتر می‌شود و بعد از مدتی متوجه شده‌اند که این حالشان بهبود یافته و تومورشان از بین رفته است. از این داستان‌های واقعی بسیار زیاد است .

تقویت آرامش و قدرت ذهن در دوره پاکسازی کوانتومی

امیدوارم من هم بتوانم یک تحقیقات دانشگاهی درباره اثر ذهن بر درمان سرطان به عنوان رسالت خودم انجام دهم.  معتقدم واقعا به کمک قدرت ذهن می‌توان به قدرت خودشفادهی رسید و گلبول‌های سفید را به تمام بیماری‌ا حمله‌ور کرد و شکست داد. اما به طور جدی از آن در همه بیماری‌ها استفاده نمی‌شود.

اما حرف من این است که دوره پاکسازی کوانتومی راه حل‌های معنوی را به افراد می‌دهد که آن‌ها را آرام می‌کند و چون آرام می‌شود سیستم خودشفادهی او قوی‌تر می‌شود حال بهتری پیدا می‌کند. ارتعاشات بهتری پیدا می‌کند و سلول‌های او سالمتر می‌شود. استرس و نگرانی باعث اکثر بیماری‌ها هستند. این در مقالات پزشکی هم ثابت شده است که استرس و عصبانی بودن و نگرانی‌ها باعث اکثر بیماری‌ها است.

ما کاری که در دوره پاکسازی کوانتومی می‌کنیم آرامش را در فرد ایجاد می‌کنیم  و به خاطر همین هم این معجزات صورت می‌گیرد. باز هم می‌گویم  هیچ ادعایی نداریم. این نتیجه‌ها هم از لطف خداوند به کاربران است با کاری که خودشان انجام داده‌اند و شفا را خداوند در وجودشان پدیدار کرده است. وگرنه ما کاری نکرده‌ایم. امیدوارم در این ویدئو توانسته باشم جواب سئوالتان را داده باشم.

در واقع ما موتور امید و انرژی را روشن می‌کنیم که البته بحث زیادی هم درباره شفای کوانتومی می‌کنیم، روش‌های ساده‌ای را در کلیپ‌های رایگان گفته‌ام و در دوره پاکسازی کوانتومی درباره آن صحبت می‌کنیم. اما ادعای درمانی نداریم. ولی نتیجه هزاران کاربر شفا را نشان می‌دهد.

اگر شما بیمار هستید درمان خود را از هر روشی که طی می‌کنید انجام دهید ولی کنارش سعی کنید از مراقبه‌های ذهنی، سیستم خودشفادهی و دوره پاکسازی کوانتومی هم استفاده کنید. امیدوارم که شفای الهی  در وجودتان شکل بگیرد.

اللهم اشف کل مریض. این دعایی است که برای تمام بیماران سرزمین‌مان و بیماران در سطح دنیا دعا می‌کنیم. با دعا هر کدام از ما یک انرژی درمان‌گر بزرگ در تمام سطح دنیا هستیم. هر کدام از ما می‌توانیم بیماری‌ها را از خودمان دور کنیم. برای همه شما دعا می‌کنم و همه با هم برای شفای عاجل همه بیماران و بیمار شما دوست عزیز، دعا می‌کنیم.

شاد و پرانرژی باشید

خدا نگهدار