معرفی کامل فصل دوم - راز هدفگذاری
معرفی فصل دوم
امکانات و صفحات داخلی فصل دوم
معرفی فصل دوم نرم افزار «راز هدف گذاری»:
2.gifدر این فصل شما، بهترین آموزشهای هدف گذاری و بهترین تکنیک های برگزیده در مسیر موفقیت اهداف خود در زندگی را می آموزید. آموزش های این فصل چکیده و خلاصه بهترین کتب اساتید موفقیت (مانند برایان تریسی) می باشد که هر یک از این کتاب ها دارای حداقل 100 صفحه و بیشتر حاوی مطالب بسیار ارزشمند در زمینه موفقیت در حوزه اهداف زندگی می باشد که بکارگیری تکنیک های آن می تواند شما را در عرصه زندگی بسیار موفق کند . نکته جالب اینجاست که در این فصل نرم افزار بهترین نکات این کتب بصورت چکیده، خلاصه و کاربردی برای مطالعه سریع و بکار بستن آنها، برای شما گردآوری شده است.
علاوه بر اینکه شما در این فصل بهترین آموزشهای هدفگذاری و موفقیت در حوزه های مختلف زندگی شامل: شغل، خانواده، ثروت، سلامتی، علم، اجتماع و معنویت را می آموزید ،امکان بسیار جالب این فصل نرم افزار جدول ثبت هدف آن است که در نوع خود بسیار کامل و بی نظیر است و در واقع پس از مطالعه آموزشهای این فصل، برای بکار بستن آن آموزشها، شما وارد پروسه عمل به آن علمی که آموختید، شده و می توانید هر هدف و آرزوی که در زندگی شخصی و اجتماعی خود دارید را در جدول ثبت هدف این نرم افزار، ثبت کنید.
جدول ثبت هدف این نرم افزار بسیار علمی و عملی طراحی شده است که شما با پاسخگویی به سوالات این جدول در واقع بهترین تکنیک های هدف گذاری در زندگی را بطور خودکار به اجرا در خواهید آورد و سپس با عملی کردن آموزشهای این نرم افزار، شما دارای انگیزه ، شوق و هیجانی پر از عشق به زندگی شده و نتایج بسیار عالی نصیب شما خواهد شد از جمله این نتایج که می توان به آنها اشاره کرد، اینست که اولاً شما هدف و آرزوی واقعی و قلبی زندگی خود را که شاید بعضی از آنها را فراموش کرده اید بصورت دقیق  شناسایی خواهید کرد.
دوماً شما با ثبت و ویرایش این اهداف در جدول این نرم افزار، سرشار از شور و انرژی مثبت خواهید شد. سوماً شما با انرژی حاصله در وجودتان، تنبلی ها را به کنار می گذارید و با انجام اقداماتی کوچک، ساده و روزانه، هر روز به هدف های خود نزدیک تر شده و موج این انرژی مثبت هر روز در شما افزایش می یابد و شما را تبدیل به یک انسان هدفمند خواهد کرد که هر روز با یک عشق فراوان به زندگی ، زودتر از خواب بیدار شده و در طی روز پیگیر اقداماتی برای رسیدن به اهداف خود می شوید.
 نکته بسیار عجیب و قائل تأمل اینست که اکثر افراد، دارای آرزوهای شاید کوچک و بزرگ در زندگی خود می باشند اما از همه عجیب تر اینکه هیچگاه اقدام خاصی حتی یک قدم کوچک برای رسیدن به ان آرزوی خود بر نمی دارند، شاید برای اکثر افراد این اهداف بعنوان یک آرزوی دست نیافتنی در ذهنشان باقی مانده و هیچگاه باور ندارند که این آرزوی آنها می تواند در دنیای واقعیت توسط آنها خلق شود. چرا؟! آیا واقعیت اینست ؟؟؟
به هر حال در فصل دوم این نرم افزار یعنی راز هدف گذاری سعی بر آن شده است که با آموزشهای علمی و جداول عملی، هر کابر از یک انسان بی هدف به یک انسان هدفمند تبدیل شود که دقیقاً می داند از زندگی چه می خواهد و باور دارد که به لطف خداوند و اقدامات و همت مستمر علمی و عملی خودش هر آرمانی در زندگی وی قابل خلق شدن به واقعیت های زندگی است و به این باور می رسد که همه اهداف بزرگ با اقدامات کوچک و پیگیرانه قابل دست یافتن است. برای اطلاعات بيشتر در مورد اهميت هدفگذاری به قسمت مقالات سايت مراجعه کرده و مقاله هدف را مطالعه فرماييد. جهت آشنایی بیشتر با امکانات و چگونگی فصل دوم این نرم افزار گزینه  امکانات و صفحات داخلی فصل دوم را بالای همین صفحه کلیلک کنید.
صفحه نخست    |    معرفی کامل نرم افزار    |    بيوريتم خود را مشاهده کنيد (رايگان)    |    سؤالات متداول    |    درخواست نمايندگی فروش    |    تماس با ما
کپی رايت سايت راز بيوريتم 4فصل  Copyright 2012 Raze4Fasl.com©. استفاده از مطالب وب سايت با ذکر منبع بلامانع است.
مالک و صاحب حقوق مادی و معنوی نرم افزار و سايت راز بيوريتم 4فصل: شرکت راز نيلوفر آبی   -   طراحی و اجرای نرم افزار و سايت: شرکت بيتا مبتکران توسعه تجارت
اين سايت در ستاد ساماندهی پايگاه های اينترنتی ايرانی وزارت محترم ارشاد اسلامی به آدرس اينترنتی www.samandehi.ir ثبت گرديده است

بهترين حالت نمايش سايت: رزولوشن 768*1024 


 بیوریتم   هدف   فال    فال روزانه    فال امروز   فال روز   فال تاروت    فال حافظ    فال انبیا    طالع بینی    تعبیر خواب    استخاره    موفقیت    مجله موفقیت    روانشناسی    قانون جذب   اعتماد به نفس    مدیتیشن    مراقبه    یوگا    ریکی    تست هوش    تست روانشناسی    راز    مقالات    مشاوره    آرامش    نرم افزار    فال قهوه    عشق    پول   قرآن    فیلم راز   دانلود نرم افزار    رشد    مدیریت زمان    راز موفقیت    فال و طالع بینی    ثروت    تکنولوژی فکر   شغل    کار    کتاب    زندگی    انسان    جهان    سلامتی    هیپنوتیزم    فال هفته    متافیزیک    دعا   اعجاز قرآن   فال هفته مجله موفقیت   زيست آهنگ   دانلود كتاب صوتي كائنات انرژي دعا