یک تکنیک قوی برای قانون جذب بهتر و ایجاد حس مثبت روزانه

در این ویدئو شما با یکی از قوترین روشهای ایجاد حس مثبت و بکارگیری قانون جاذبه آشنا خواهید شد و خواهید فهمید که چرا بعضی ها دنبال کوچکترین فرصت ها برای خدمت رسانی به دیگران هستند که یکی از دلایل مهم آن دریافت انرژی مثبت بیشتر و ارسال سیگنال مثبت به کائنات است و شما هم می توانید براحتی و روزانه سطح انرژی خود را اینگونه شارژ کنید و هستی را به خدمت خود در آورید و درک کنید که :

downloadiconدانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p

sizefile۱۵ مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

عبادت بجز خدمت خلق نیست     به سجاده و تسبیح و دلق نیست      ( سعدی )

در این مقاله در مورد یک تکنیک ساده، تکنیک خدمت کردن با هم صحبت خواهیم کرد. در این تکنیک وقتی صبح از خواب بیدار می شوید نیت خوبی در سر داشته باشید. نیت کنید که به دیگران خدمت کنید و منشا خیر باشید. به دنبال این باشید که برای کسی کاری انجام دهید. وقتی صبح که از خواب بیدار می شوید به خداوند بگویید خدایا من چه کاری می توانم انجام دهم.

دو کار را می توانیم انجام دهیم اولاً این که از جهان هستی چیزی طلب کنیم یا این که بگوییم من چه چیزی می توانم به کائنات بیافزایم. ما با انجام این تکنیک می گوییم جهان هستی من آمده ام تا چیزی را به تو بیافزایم، خیر و خوبی دنیا را برای همه می خواهم. صبحتان را با این نیت آغاز کنید و با خدای خود عهد ببنید که خدمت گذار خوبی برای بندگانش باشیم. تجربه ثابت کرده است کسانی که به این تکنیک جامه عمل پوشانده اند اتفاقات عجیبی برایشان رقم خورده است شما هم می توانید این اتفاق را حس کنید.

وقتی که ما نیت خیرخواهانه در درونمان داشته باشیم و به دنبال این باشیم که به جهان هستی و به کل خلق خدا خدمت کنیم اتفاقی که می افتد این است که به معنای واقعی وقتی دست به خاکستر می زنیم طلا می شود. شما وقتی نیت خیر داشته باشید، در حال ارسال بهترین سیگنال مثبت به کائنات هستید. وقتی این سیگنال مثبت را به جهان هستی ارسال می کنید اتفاقات خوب شروع به جذب شدن می کنند. تجربه ثابت کرده است وقتی تصمیم به کمک به دیگران می گیریم، جهان هستی در پاسخ ندا می دهد که چه کاری از دست من بر می آید که برای شما انجام دهم. وقتی که شما طلب خیر می کنید شما مرکز تمام خوبی ها و خیرات می شوید و خوبی ها به سمت خودتان باز می گردند. چون شما خوبی را برای همه طلب می کنید.

تکنیک خدمت کردن یکی از روش هایی است که شما می توانید از آن برای متجلی کردن قانون جذب استفاده کنید. شما می توانید خیلی قوی با تکنیک خدمت کردن به همه قانون جذب را به معنای واقعی به کار بگیرید، شک نکنید امتحانش کنید. دنبال فرصت برای خدمت کردن باشید و هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید. گاهی اوقات میتوان با یک نگاه محبت آمیز، یک لبخند، شنیدن حرفهای دوست، حس خوب را در دیگران ایجاد کردن این تکنیک را انجام داد. به قول سعدی:

عبادت بجز خدمت خلق نیست      به سجاده و تسبیح و دلق نیست

مطالب پیشنهادی:

اشتراک گذاری
15 پاسخ
 1. laila
  laila says:

  سلام ممنون ویدئوی بسیار جالبی بود من میخوام سعی کنم از این به بعد این کارو سرلوحه زندگیم قرار بدم و دنبال خدمت به خلق باشم

  پاسخ دادن
 2. رحيم احمدوند
  رحيم احمدوند says:

  سلام تشكر ميكنم از اين حس زيبا و اين راهنمايي خردمندانه به عرض ميرسانم در زندگي شخصي با تفكر بد نسبت به ديگران در يك روز همان بدي را به خدم رساندم و روزهاي زيادي با تفكر كمك به ديگران زندگي كرده ام وجالب اينكه همان افرادي كه قصد كمك به انها را داشته ام نا آگاهانه به من خير رساندند صحبتاي شما را به نوعي تجربه كرده ام موفق و پيروز باشيد

  پاسخ دادن
 3. mehdykaka
  mehdykaka says:

  بسیار عالی بود،حس و درکی که از این این کلیپ داشتم: واقعا همینه قانون بقای انرژی..تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز..ولی این کار در شروع احتیاج به مراقبه داره..اینکه مراقب خودمون باشیم هر لحظه که داریم چه کار می کنیم آیا داریم خدمت بی منت و بدون افکار منفی می کنیم؟قانون خدمت مکمل قانون رازه و قانون مراقبه ی خویشتن هم میتونه مکمل قانون خدمت باشه..مکمل مراقبه چیه؟میتونه عبادت باشه..میتونه سکوت باشه(یا بقولی مدیتیشن)..بیشتر که فکر میکینی سر نخ ها دستت میاد و هی ازین راه به اون راه..این کلیپ ذهنم رو باز کرد و در واقع تلنگریه برای خداگونه بودن برای خودشناسی…سپاس

  پاسخ دادن

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *