برای رسیدن به موفقیت باید از موقعیت کنونی خود هجرت کنیم

گاهی اوقات جابجایی و حرکت از مکانی به مکان دیگر باعث آشنایی با افراد با سطح ارتعاشات بالاتر و با فرهنگ های مختلف میشود. ما می توانیم از انرژی محیط های دیگر برای ارسال ارتعاش عالی به جهان هستی استفاده کنیم. با ماندن در موقعیت کنونی و دست روی دست گذاشتن، آینده هم ما تغییر نخواهد کرد. گاهی اوقات برای پیدا کردن رسالت حقیقی و رسیدن به موفقیت لازم است از موقعیت فعلی خود هجرت کنیم.

downloadiconدانلود ویدیو با کیفیت 360p

sizefile12 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

از مکانی دیگر خودم را به شما عزیزان رساندم که با هم نکته مهمی را مرور کنیم. گاهی اوقات لزم است که از موقعیت کنوکی خود جابجا بشویم، حرکتی کنیم و مکان فعلی مان را عوض کنیم و به مکانی دیگر برویم. شاید ارتعاشات محیط فعلی مان برای موفقیت مان مناسب نباشد، شاید باید شغل مان را عوض کنیم ، شاید رسالت ما در شغل دیگری باشد ، شاید در جایی دیگر خداوند یک انرژی عظیمی را برای ما درنظر گرفته است، شاید جابجا شدن من و نقل مکان از جایی به جای دیگر ،انرژی آدم ها و سطح ارتعاشات محیط جدید باعث بشود وضعیت ما بهتر بشود.

اگر صاحب کسب و کاری هستید تغییری در کسب و کارتان ایجاد کنید. شاید باید به مکان دیگری هجرت کنید. حضرت رسول (ص) به نوعی هجرت کردن را به ما آموختند تا مسیر رسیدن به موفقیت را به ما نشان دهند. هجرت حضرت رسول (ص) از مکه به مدینه هجرت کردند و درس هجرت کردن را به ما آموختند.

گاهی اوقات خودم احساس می کنم که خیلی وقت است که در شهر اصفهان زندگی می کنم باید به شهر دیگری هجرت کنم. وقتی من به شهرهای جدیدی وارد می شود سعی می کنم انرژی محیط آنجا را احساس کنم که آیا آن انرژی که من دنبالش می گردم در آن شهر وجود دارد؟ آیا اتفاقات خوبی برای من در آن شهر خواهد افتاد؟

پس ما هم می توانیم از امروز به موقعیت های جدید، به مکان های جدید، به یک تغییر، به یک هجرت فکر کنیم. گاهی اوقات یک جا به جایی کوچک می تواند در روحیات ما تاثیر مثبت داشته باشد. اگر همین الان حالتان بد است بلند شوید و روی مبل دیگری بنشینید همین تغییر کوچک حس و حال شما را عوض می کند. اگر احساس افسردگی می کنید از خانه خارج شوید همین که گشت و گذاری در شهر خودتان می زنید سطح ارتعاشات شما به جهان هستی تغییر می کند.

1 پاسخ
  1. 7924
    7924 میگه:

    سی دی های دوره مقدماتی را چگونه تهیه کنم و هزینه ان چقدر است فکر می کنم زیاد باشه چرا این سی دی هایی که راه گشا هست باید اینقدر گرون باشه

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *